
Дитяче приставне ліжечко Carrello Для новонароджених з функцією гойдання (музика, USB, таймер) || Kilometr+
12 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: CRL-10304
Інноваційна розробка від топового виробника дитячих товарів Carrello - ліжечко з автоматичним укачуванням Bloom CRL-10304. Лаконічний дизайн, легкість та функціональність – це лише кілька головних переваг колиски.
Carrello Bloom можна використовувати як окреме ліжечко, так і як приставне для спільного сну з батьками. Забезпечте себе вільним часом та спокоєм, а вашого малюка комфортом та безпекою. Ліжечко призначене для новонародженого та до 9 кг (12 місяців).
Електронна система заколисування передбачає 7 режимів на 5 швидкостях, присутня функція заколисування "вісімкою". Особливою функцією є детектор, який "відчує" коли ваша дитина прокидається і плаче, включається легке заколисування і ваше маля знову солодко спить.
Передбачено 8 рівнів висоти спального місця, які можна вибрати за допомогою зручних важелів на стійках. Спальне місце можна також відрегулювати по куту нахилу для того, щоб сприяти відходу газів і унеможливити можливість зригування. Люлька має відкидний борт.
В комплект входить карусель з 3 іграшками та нічником-проектором, матрацик з наматрацником, подушка під голову, пульт дистанційного керування, адаптер, ремені для кріплення до батьківського ліжка.
Ліжечко легко переміщати по кімнатах, адже воно оснащене колесами. При необхідності можливе блокування люльки та використання ліжка як класичного, на кожному з коліс присутні фіксатори-стопи. У комплект також входить велика каркасна москітна сітка.
Комплектація: карусель з 3 іграшками та нічником-проектором, матрацик з наматрацником, подушка під голову, пульт дистанційного керування, адаптер, ремені для кріплення до батьківського ліжка, москітна сітка
Розмір спального місця (ДхШхВ): 84х48х30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Коліщата | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Рівні регулювання висоти ложі | 8 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага ліжечка | 13.7 кг |
| Висота з урахуванням боковин | 115 см |
| Довжина | 93 см |
| Ширина | 58 см |
- Ціна: 12 999 ₴







