● Матриця 12μm
● Роздільна здатність 384×288
● Фокус 35 mm; F/1.0
● Пам'ять EMMC (64 Гб);
● 2х 18650 до 14ч;
● IP67;
● 160×60×70 мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага | 591 г кг |
| Вага брутто | 3.3 кг |
| Дисплей | 0.39" AMOLED 1024x768 |
| Короткий опис | <p> </p><p>● Матриця 12μm<br> ● Роздільна здатність 384×288<br> ● Фокус 35 mm; F/1.0<br> ● Пам'ять EMMC (64 Гб);<br> ● 2х 18650 до 14ч;<br> ● IP67;<br> ● 160 × 60 × 70 мм</p> <p></p> |
| Локальна пам'ять | 64 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384 х 288 |
| Монтаж | Стандартна планка Пікатінні |
| Оптичне збільшення | 3.2X |
| Палітра | 6 |
| Робоча температура | -20℃ - +50℃ |
| Розмір | 160x60x70 мм |
| Розмір пікселя | 12μm |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 180 x 150 x 465 мм |
| Спектральний діапазон | 8-14μm |
| Термін роботи батареї | 14 год |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤25mk |
| Тип живлення | 18650x2 |
| Кути огляду (Thermal) | 7.5°x5.6° |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/vidar%20335.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифрове збільшення | 1 - 5X |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 672 ₴




