SidewinderTM — це серія портативних тепловізійних монокулярів преміумкласу. Всі моделі обладнуються 12-мікроним інфрачервоним детектором 640 × 512 і OLED-дисплеєм 1024 × 768. Найчутливіші температурні показники у своєму класі: менш ніж 20 міліклікельвінів. Інші поліпшення, порівнюючи з монокулярами Taipan, можна знайти в більш міцному корпусі та знімному перезаряджуваному акумуляторі 18650. Пристрої серії Sidewinder також можуть похвалитися потужним рейтингом водонепроникності, який гарантує користувачам спокій під час використання їх у переважній більшості погодних умов. Вбудована пам'ять Sidewinder обсягом 64 ГБ також займає перше місце у своєму класі на ринку завдяки розширеному програмному забезпеченню, що підтримує як відеозапис, так і захоплення зображення. Основне застосування цих теплових монокулярів: мисливські, правоохоронні, пошуково-рятувальні дії, особиста безпека, боротьба з браконьєрством, кемпінг, походи та різні активності на воді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F0.9 |
| Вага | 636 г кг |
| Вага брутто | 2.02 кг |
| Дисплей | 1024×768, OLED |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Локальна пам'ять | 64 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджувана решітка з оксиду ванадію |
| Особливості | Відстеження гарячих точок, записування відео, запис знімків |
| Відтворення ємності акумулятора | Підтримують |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5ВDC/2 A, 1.75 Вт |
| Робоча температура | -30°C - 55°C |
| Розмір | 200 × 78 × 68 мм |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 230 x 110 x 335 мм |
| Відстань спостереження | 2600 м |
| Спектральний діапазон | 8 мкм - 14 мкм |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 7 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤ 20 мК (@25°C), F#=0.9 |
| Тип живлення | Одна змінна літієва батарея 18650 |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 8.7° × Д: 7° |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/agm_ua/AGM_Sidewinder.pdf,https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/sidewinder/1673873914_agm_sidewinder_manual_v2.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Цифрове збільшення | 1×, 2×, 4×, 8× |
- Ціна: 124 110 ₴


