Є товари з аналогічними характеристиками →
AGM Rattler — це серія висококласних тепловізійних прицілів, які універсальні у своєму застосуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F/1.0 |
| Вага | 605 г кг |
| Вага брутто | 1.64 кг |
| Дисплей | 1024×768, 0.39" |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Короткий опис | <p class="card-header__analog-link"> Є товари з аналогічними характеристиками → </p> <p> AGM Rattler — це серія висококласних тепловізійних прицілів, які універсальні у своєму застосуванні. </p> |
| Локальна пам'ять | 16 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640 × 512 |
| Особливості | картинка-в-картинці; знімок екрана; корекція пошкоджених пікселів |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 200 x 73 x 84 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 160 x 160 x 270 мм |
| Відстань спостереження | 2500 м |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 4.5 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | Дві літієві батареї CR123 (3 В) або дві акумуляторні батареї RCR123 (до 4,2 В) |
| Кути огляду (Thermal) | 8.8° × 7.0° |
| Файли | http://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/agm_ua/agm-rattler-ts50-640%20ua.pdf,https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/AGM-Rattler-T%D0%A1-640-Manua.pdf,https://viatec.ua/AGM-RATTLER-TS50-640-99-00011657 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Цифрове збільшення | 1×, 2×, 4×, 8× |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 000 ₴




