
ТЕПЛЕВІЗІННИЙ МОНОКУЛЯР AGM Seeker 15-384
46 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99-00020765
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Неохолоджуваний фокальний детектор на основі оксиду ванадію;
● Наднизьке енергоспоживання;
● Дальність виявлення до 780 м;
● Під'єднується до мобільного застосунка через Wi-Fi;
● Шість колірних палітр;
● Вбудована пам'ять EMMC (64 ГБ);
● Можливість під'єднання до зовнішнього дисплея;
● Легкий і портативний корпус;
● Клас захисту від пилу та вологи IP67
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага | 300 г кг |
| Вага брутто | 1.24 кг |
| Дисплей | 1024×768, OLED |
| Інтерфейси | Type-C |
| Локальна пам'ять | 64 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384×288 |
| Палітра | чорний гарячий білий гарячий Red Hot, Fusion |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | –30 °C - +55 °C |
| Розмір | 158×1×57 мм |
| Розмір пікселя | 12 μm |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 200 x 95 x 225 мм |
| Відстань спостереження | 780м |
| Спектральний діапазон | 8 μm–14 μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | 6.5 год |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤20 mK@f/1.0 |
| Тип живлення | змінна літієва батарея 18650 |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 17.5°; В: 13.1° |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/agm-seeker-25-384-thermal-imaging-monocular_specsheet.pdf,https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/agm-seeker-25-384-thermal-imaging-monocular_userguide.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 15 мм |
| Цифрове збільшення | 1 ×; 2 ×; 4 ×; 8 × |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 200 ₴

