
Каркасний басейн прямокутної форми сірого кольору Bestway довжина 412 см. ширина 201 см. || Kilometr+
40 674,15 ₴
- В наявності
- Код: 56457
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56457 Ultra Frame Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений піщаним насосом-фільтром продуктивністю 2006 л/год. Місткість фільтра вміщує 12 кг кварцового піску, який у міру стирання і виносу при експлуатації потрібно досипати до певної позначки на стінці фільтра. Повну заміну потрібно зробити через 5 л. Даний насос-фільтр забезпечує очищення на 30% якісніше ніж поширені, але менш ефективні картриджні насоси.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Каркасні сірі басейни Bestway Ultra Frame Pool відрізняються від синіх басейнів METAL FRAME Pool більш товстою стінкою та посиленим каркасом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 412 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 8127 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 201 см |
- Ціна: 40 674,15 ₴

