Тепловізор AGM Asp-Micro TM160 – це монокулярний тепловізор компактних розмірів від виробника. При своїх мініатюрних розмірах обладнання відрізняється високою ефективністю, надаючи можливість навіть за складних умов експлуатації визначити розташування різних об'єктів. Підходить для роботи виключно на невеликих дистанціях, але туман, дощ, зарості не стануть на заваді виявлення.
Це модель компактних розмірів, в якій розташований інфрачервоний сенсор із роздільною здатністю 160х120 пікселів. Також передбачено дисплей з технологією LCOS та роздільною здатністю 720х540, за допомогою якого у користувача буде можливість з комфортом переглядати весь отриманий матеріал.
Обладнання має можливість відстежувати цілі, має функцію спостереження, вимірювання відстані та низку додаткових функцій, що суттєво розширює можливості обладнання. Завдяки точному тепловому сповіщувачу можна вести спостереження навіть у повній темряві. Працює зі швидкістю 25 кадрів за секунду, чого цілком достатньо більшості цілей – запис буде плавним без переривань і ривків.
Встановлено об'єктив із германію F6,2/1.1, який має досить широкий кут огляду, але без можливості збільшення. Високоякісний матеріал об'єктива не створюватиме перешкод при проходженні сигналу за об'єктами спостереження. Об'єктив можна буде захистити за допомогою спеціальної кришки, яка постачається в комплекті.
Максимальна відстань роботи обладнання – 250 метрів, а якщо йдеться про габаритні об'єкти, то відстань може бути 599 метрів.
Залежно від власних цілей, ви можете змінювати колірну гаму, ідеально адаптуючи до умов експлуатації.
У конструкції передбачено стадіометричний далекомір, за допомогою якого можна буде визначити точну відстань до мети. Є функція відстеження гарячої точки, що тільки позитивно позначиться на ефективності роботи обладнання.
Передбачено бездротовий модуль Wi-Fi, завдяки якому користувач може стежити за тим, що відбувається у віддаленому режимі, а також за допомогою спеціальної програми проводити тонке налаштування.
Монокуляр має 8ГБ вбудованої пам'яті. Ви можете зберігати файли, переглядати їх з телефону та копіювати їх з пам'яті тепловізора на інші пристрої за допомогою модуля Wi-Fi та спеціальної програми. Всі механізми тепловізора AGM Asp-Micro TM160 надійно захищені від зовнішніх факторів. Індекс захисту складає IP67, тому буде надійно захищений від ударів, дощу, пилу та інших факторів, тому ви гарантовано знайдете відповідне рішення.
Живлення тепловізора здійснюється за допомогою літій-іонного акумулятора з підвищеною ємністю, тому обладнання може працювати до 10 годин без підзарядки. Час роботи може коригуватися в залежності від вибраного режиму.
Комплектація тепловізора AGM Asp-Micro TM160
Поставляється тепловізор AGM Asp-Micro TM160 у повному комплекті для початку роботи:
тепловізійний монокуляр;
кабель USB для передачі інформації та зарядки;
блоки для підключення кабелю USB (американська вилка та європейська)
шнур для монокуляра;
тканина для очищення оптики;
короткий посібник з експлуатації.
Це означає, що відразу після покупки ви можете використовувати тепловізор для вирішення поставлених завдань.
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує hotspot
Апертура (Thermal)
F1.1
Вага
270 г
Усі характеристики
Дисплей
720×540, 0.2", LCOS
Інтерфейси
USB Type-C
Локальне сховище
8 Гб
Макс. дозвіл (Thermal)
160×120
Матриця (Thermal)
VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини
Відображення ємності акумулятора
Підтримує
Палітра
Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, фьюжн
Робоча температура
-20°C - 55°C
Розмір
161×61×57 мм
Відстань
Дальність розпізнавання (автомобілі: 1,4×4,0 м) – 140 м (люди: 1,8×0,5 м) – 46 м;
Дальність виявлення (автомобілі: 1,4×4,0 м) – 559 м (люди: 1,8×0,5 м) – 182 м;
Діапазон розпізнавання (автомобілі: 1,4×4,0 м) – 70 м (люди: 1,8×0,5 м) – 23 м
Відстань спостереження
250 м
Спектральний діапазон
8μm - 14μm
Строк роботи батареї
до 10 годин
Теплова чутливість (NETD)
<35 мк (при 25°C), F#=1.1
Тип харчування
Вбудована літієва батарея, що перезаряджається.
Кути огляду (Thermal)
15.61° × 11.74°
Фокусна відстань (Thermal)
6.2 мм
Цифрове збільшення
1х, 2х, 4х
живлення
5 DC/2 A, 1.5 Вт
Ступінь захисту
IP6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Апертура (Thermal) | F1.1 |
| Вага брутто | 0.75 кг |
| Дисплей | 720×540, 0.2", LCOS |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Локальна пам'ять | 8 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 160×120 |
| Матриця (Thermal) | VOx неохолоджуваної решітки фокальній площині |
| Відтворення ємності акумулятора | Підтримують |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5 В DC/2 A, 1.5 Вт |
| Робоча температура | -20°C - 55°C |
| Розмір | 161 × 61 × 57 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 150 x 90 x 220 мм |
| Відстань спостереження | Дальність розпізнавання (автомобілі: 1,4×4,0 м) — 140 м (люди: 1,8×0,5 м) — 46 м; Дальність виявлення (автомобілі: 1,4×4,0 м) — 559 м (люди: 1,8×0,5 м) — 182 м; Дальність ідентифікації (автомобілі: 1,4×4,0 м) — 70 м (люди: 1,8×0,5 м) — 23 м |
| Спектральний діапазон | 8μm - 14μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 7 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | <35 mk (@25°C), F#=1.1 |
| Тип живлення | Вбудована літієва батарея |
| Кути огляду (Thermal) | 15.61° × 11.74° |
| Файли | https://viatec.ua/AGM-ASP-MICRO-TM160Y |
| Фокусна відстань (Thermal) | 6.2 мм |
| Цифрове збільшення | 1×, 2×, 4× |
- Ціна: 16 800 ₴









