Монокуляр TPC-M20-B10-G являє собою компактну портативну тепловізійну камеру, призначену в першу чергу для спостереження за тваринами в їхньому природному середовищі, а також як допоміжний пристрій для порятунку, фізичного захисту та туризму. У ньому використовується ефективний тепловізійний датчик на основі мікроболометра VOx, що не охолоджується, який забезпечує плавне зображення при рідній роздільній здатності 256x192 пікселів, дистанція детекції 460 метрів. Мінімальна фокусна відстань 2 метри.
Великою перевагою є вбудована система виявлення пожежі, що дозволяє миттєво локалізувати початкові стадії загоряння. Завдяки використанню високопродуктивного процесора також можливе вимірювання відстані до об'єкта спостереження (функція далекоміра) за допомогою інтелектуального аналізу відео. Кут огляду 10 мм (Г: 17.3 °; В: 13.1 °).
Вбудований модуль WiFi можна інтегрувати з мобільним додатком, що суттєво впливає на зручність використання камери. Крім того, ця модель має вбудований слот для карток пам'яті до 256 ГБ. У пристрої використовується вбудований літій-іонний акумулятор, що гарантує до 9 годин роботи без заряджання.
Основні функції Dahua M20:
Розширена обробка зображень. Тепловізійна камера створює яскраву та чітку картинку через удосконалений детектор спеціально розробленим Dahua.
Вимірювання дальності. Завдяки зручній функції вимірювання відстані (позначте верхню та нижню частину цілі на екрані) та інтерфейс автоматично відобразить відстань до мети від монокуляра.
Виявлення ділянок займання. Монокуляр може автоматично виявляти спалахи, що спалахують на місці події, і відстежувати їх у режимі реального часу завдяки базовій технології Dahua.
Одночасні розраховані на багато користувачів підключення. Декілька телефонів можуть одночасно підключатися до монокуляра через Wi-Fi. Через мобільний телефон ви можете дивитися у реальному часі, захоплювати зображення, записувати відео та налаштовувати параметри.
Діоптрійне регулювання. Регулюючи ручку діоптрійної корекції, тепловізійну камеру можна налаштувати відповідно до зору різних користувачів, гарантуючи, що кожен володар монокуляра побачить чітке зображення.
Захист для очей. Лазерний покажчик 180 м використовується для позначення положення. Для захисту очей від травм лазерний вказівник автоматично вимикається через 10 с.
Портативність та низьке енергоспоживання. Невеликі параметри, легка вага, забезпечують тривале збереження заряду, що забезпечує зручніше використання на відкритому повітрі.
4 колірні палітри:

IRON RED – режим для тривалих спостережень, особливо вночі; BLACK HOT – для спостереження за активними об'єктами, що рухаються - вище температура - темніший колір; WHITE HOT – для спостереження за активними об'єктами, що рухаються – більш висока температура - світліший колір; ALARM – миттєве виявлення зон із високою температурою, наприклад пожежі.
У приладах серії М використовується алгоритм інтелектуального аналізу зображення, який шляхом відповідного зіставлення віртуальних ліній дозволяє визначити віддаленість об'єкта, що контролюється, від об'єктива тепловізора.
Алгоритм має чотири передустановки для застосування до чотирьох різних типів об'єктів: людина (Human), вовк (Wolf), заєць (Rabbit), свиня (Pig) або користувальницький (Customize) – 1,2 м, 1,8 м, 0,3 м та 0,9 м відповідно. Ця функція дозволяє оператору камери швидко визначати приблизну відстань до об'єкта, що спостерігається, що може значно полегшити рятувальну операцію в горах або похід в нічних умовах.
Тепловізійний монокуляр Dahua TPC-M20-B10-G оснащений джерелом живлення 5 В постійного струму, 0,5 А та вбудованим акумулятором, споживана потужність <2,2 Вт. Для зручності користувача ємність батареї відображається на екрані. Працює до 9 годин, якщо точка доступу Wi-Fi вимкнена при 25°C. Для повного заряду потрібно приблизно 3:00. Підходить для використання в руках або встановлення на триногу.
Тепловізор M20 може виявляти людей, тварин та предмети у повній темряві, тумані, задимленні, або крізь яскраве світло. Прилад підходить для екіпірування співробітників правоохоронних органів, мисливців, туристів та просто любителів активного відпочинку на природі.
Комплектація Dahua TPC-M20-B10-G
Монокуляр
Чохол для монокуляра
Ремінець для руки
Кабель USB
Зарядний блок
Перехідники для зарядного блоку
Інструкція
Характеристики
Wi-Fi
Hotspot
Апертура (Thermal)
F1.0
Вага
350 г
Дисплей
0.2" 720 × 540
Інтерфейси
Micro USB
Локальне сховище
Micro SD 256 Гб
Макс. дозвіл (Thermal)
256 × 192
Особливості
виявлення вогню, трасування гарячих/холодних точок
Палітра
білий гарячий; тривога; чорний гарячий; залізо червоний
Робоча температура
-20 °C - +55 °C
Розмір
171×58×59 мм
Розмір пікселя
12 мкм
Відстань спостереження
460 м
Спектральний діапазон
8 мкм – 14 мкм
Строк роботи батареї
9 год без Wi-Fi hotspot
Теплова чутливість (NETD)
Менш 40 мK F=1.0
Кути огляду (Thermal)
Г: 17.3 °; У: 13.1°
Фокусна відстань (Thermal)
10 мм
Цифрове збільшення
4 рівні
живлення
5В, 0.3А
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Hotspot |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 0.88 кг |
| Дисплей | 0.2" 720 × 540 |
| Інтерфейси | micro USB |
| Локальна пам'ять | Micro SD 256 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256 × 192 |
| Особливості | виявлення вогню, трасування гарячих/холодних точок |
| Палітра | білий гарячий; тривога; чорний гарячий; залізо червоне |
| Живлення | 5 В, 0.3 А |
| Робоча температура | –20 °C - +55 °C |
| Розмір | 171 × 58 × 59 мм |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 150 x 110 x 200 мм |
| Відстань спостереження | 460 м |
| Спектральний діапазон | 8 мкм - 14 мкм |
| Термін роботи батареї | 9 год без Wi-Fi hotspot |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | Менш ніж 40 мK F = 1.0 |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 17.3°; В: 13.1° |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/pdf/dahua_monoculars.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 10 мм |
| Цифрове збільшення | 4 рівні |
- Ціна: 27 477 ₴







