Тепловізор AGM Taipan TM15-256 – це монокулярний тепловізор американського виробництва, що відноситься до серії моделей середньої дальності. Технічних характеристик обладнання буде достатньо, щоб виявляти обсяги на відстані більше 700 метрів. При цьому має низку додаткових функцій, завдяки яким тепловізор AGM Taipan TM15-256 буде максимально стабільним та ефективним при роботі в різних умовах експлуатації.
Тепловізійний монокуляр здатний виявляти об'єкти на відстані до 708 метрів, чому сприяє встановлена інфрачервона матриця з роздільною здатністю 256х192 пікселів. Німецька оптика здатна фіксувати навіть незначні зміни температури, забезпечуючи повну картинку всього, що відбувається.
Встановлено об'єктив із широким кутом огляду F15/f1.0, у якому передбачено цифрове збільшення на х1,5 та х8. Можливе плавне наближення картинки. Встановлена германієва лінза повністю прозоро і має ідеальну форму, тому виключені будь-які спотворення картинки. Гарантовано мінімальна кількість шуму та висока деталізація всього, що відбувається.
Користувач зможе вибрати для себе оптимальну палітру кольорів з 4 варіантів, тому можна буде вибрати відповідний варіант, залежно від погодних умов і уподобань. Також передбачені додаткові налаштування контрасту та шумозаглушення.
Для перегляду того, що відбувається, встановлено дисплей з технологією LCOS і розміром 0,2 дюйма з роздільною здатністю 720х540 пікселів. Окуляр оснащується лінзовою системою, що збільшує, завдяки чому можна забезпечити повнорозмірний формат обладнання. Контраст екрана можна регулювати в 5 положень. Такий дисплей має низький рівень енергоспоживання, завдяки чому продовжується час автономної роботи обладнання.
Встановлено далекомір, завдяки якому можна буде визначати точну відстань до об'єкта. Для стеження за об'єктом є функція відстеження найгарячіших точок – на екран вказується гаряче місце, тому буде зручно відстежувати рух у динаміці.
Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє фіксувати на відео абсолютно все, що потрапляє в поле зору і передавати це на смартфон або планшет. У тому числі є можливість перегляду потокового відео за допомогою смартфона або планшета на базі iOS та Android. Також всю інформацію можна зберігати на внутрішній пам'яті об'ємом 8 гігабайт.
Корпус із пластику сприяє тому, що тепловізор AGM Taipan TM15-256 буде надійно захищений від вологи, пилу та інших зовнішніх факторів. Рівень захисту становить IP67, тому навіть при короткочасному зануренні у воду працюватиме стабільно. Є кріплення під штатив для спостереження із стаціонарного становища. Працює обладнання у широкому діапазоні температур.
Встановлено літієвий акумулятор з тривалістю 8 годин навіть при активній експлуатації. Має роз'єм Type-C для заряджання від розетки або павербанку. Зарядний шнур USB Type-C йде у комплекті.
Комплектація тепловізора AGM Taipan TM15-256
Комплектується тепловізійний монокуляр AGM Taipan TM15-256 всім необхідним для початку роботи:
тепловізор;
кришка для захисту об'єктива від подряпин;
кабель USB для передачі інформації та зарядки;
сумка для зберігання та транспортування;
тканина, призначена для очищення оптики;
Інструкція користувача;
гарантійний талон.
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує hotspot
Апертура (Thermal)
F1.0
Вага
280 г
Дисплей
720×540, 0.2", LCOS
Інтерфейси
USB Type-C
Локальне сховище
8 Гб
Макс. дозвіл (Thermal)
256 × 192
Матриця (Thermal)
12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини
Палітра
Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Fusion
Робоча температура
від -20°C до +55°C
Розмір
158×61×57 мм
Відстань спостереження
708 м
Спектральний діапазон
8 μm - 14 μm
Строк роботи батареї
до 8 годин
Тип харчування
Вбудована літієва батарея, що перезаряджається.
Кути огляду (Thermal)
11.69° × 8.78°
Фокусна відстань (Thermal)
15 мм
Цифрове збільшення
1x, 2x, 4x, 8x
живлення
5 DC/2 A, 1.5 Вт
Ступінь захисту
IP67
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 0.74 кг |
| Дисплей | 720×540, 0.2", LCOS |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Короткий опис | <p> Монокуляр AGM Taipan з тепловізійним режимом принесе користь у непростих бойових умовах. Прилад здалеку визначає цілі з високою температурою й здатний тривалий час їх відстежувати. Причому навіть в умовах темряви та поганої погоди. </p> |
| Локальна пам'ять | 8 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256×192 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальній площині |
| Особливості | відстеження найгарячішої точки; знімок екрана |
| Палітра | Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Fusion |
| Живлення | 5 В DC/2 A, 1.5 Вт |
| Робоча температура | -20°C - 55°C |
| Розмір | 158×1×57 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 145 x 90 x 220 мм |
| Відстань спостереження | 708 м |
| Спектральний діапазон | 8 μm - 14 μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 8 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | Вбудована літієва батарея |
| Кути огляду (Thermal) | 11.69° × 8.78° |
| Поліпшення зображення | адаптивний AGC, DDE, 3D DNR |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8827985760285-AGM-Taipan-TM-256 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 15 мм |
| Цифрове збільшення | 1x, 2x, 4x, 8x |
- Ціна: 30 030 ₴








