Тепловізор AGM Taipan TM15-384 – це модель тепловізора у формі монокуляра, яка є найбюджетнішою та найпростішою з лінійки. Обладнання побудоване на базі виключно інноваційних технологій та відрізняється високою ефективністю при роботі. Забезпечує якісну картинку та видимість навіть у складних умовах експлуатації. Здатна виявляти різні об'єкти з відривом до 708 метрів, чого цілком достатньо більшість завдань.
Це обладнання з високою ефективністю, яке здатне функціонувати в складних умовах експлуатації: крізь туман, вночі доби, через щільні атмосферні опади і т.д. Оснащується вбудованим далекоміром, завдяки чому вдається відстежувати найгарячішу точку, щоб не втратити її з поля зору.
За своїх технічних характеристик тепловизор AGM Taipan TM15-384 відрізняється компактними розмірами, а також має високий рівень захисту від згубних зовнішніх факторів. Індекс захисту моделі – IP67, тому навіть при короткочасному зануренні у воду не припинити роботу.
Максимальна дальність роботи, з якою справляється дана модель тепловізора, становить 700 метрів. Цьому сприяє встановлений інфрачервоний датчик з роздільною здатністю 384х288 пікселів з максимальною швидкістю роботи – 50 кадрів за секунду. Встановлено кришталеву оптику з германію.
Побудовано оптику на ширококутному об'єктиві F15/f1.0, чого цілком достатньо для вирішення поставлених цілей з хорошим оглядом роботи. Можливе збільшення картинки до х12 з плавним кроком по х1 або дискретно х2, х4, х8 і т.д.
Для досягнення максимально ефективності встановлено стадіометричний далекомір, завдяки чому можна буде визначити дистанцію, якщо відомі габарити мети. Залежно від власних уподобань користувачі можуть вибрати відповідну колірну гаму з можливістю придушення шумів та налаштування контрасту, вибираючи ідеальні параметри для спостереження за різних умов експлуатації.
Переглянути всі матеріали, зняті на тепловізор, можна за допомогою повнокольорового дисплея з матрицею CLOS і розміром 0,4 дюйма. Роздільна здатність дисплея становить 1280х960 пікселів, забезпечуючи більш насичену і якісну картинку з великою глибиною кольорів. Дисплей підходить для роботи у складних умовах експлуатації – до 20 градусів за Цельсієм.
Оснащується модулем Wi-Fi, який дає можливість через телефон і планшет стежити за тим, що відбувається в режимі потокового відео. Також є внутрішня пам'ять 8 Гб, де можна буде зберігати всю необхідну інформацію для подальшого вивчення.
Працює обладнання від літієвого акумулятора, що забезпечує роботу до 8 годин. Все залежить від вибраного режиму роботи. Має роз'єм Type-C для заряджання від розетки або павербанку. Зарядний шнур USB Type-C йде у комплекті.
Заводська комплектація включає все необхідне для початку роботи обладнання:
тепловізор;
кришка захисту об'єктиву від зовнішніх чинників;
USB для передачі інформації та зарядки;
сумка для транспортування та зберігання обладнання;
тканина для догляду за об'єктивом;
Інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Є все необхідне, щоб обладнання почало працювати з коробки та вирішувати поставлені завдання.
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує hotspot
Апертура (Thermal)
F1.0
Вага
290 г
Дисплей
1280×960, 0.4", LCOS
Інтерфейси
USB Type-C
Локальне сховище
8 Гб
Макс. дозвіл (Thermal)
384×288
Матриця (Thermal)
12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини
Відображення ємності акумулятора
Підтримує
Палітра
Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Fusion
Робоча температура
від -20°C до +55°C
Розмір
158×61×57 мм
Відстань спостереження
708 м
Спектральний діапазон
8μm - 14μm
Строк роботи батареї
до 7.5 годин
Теплова чутливість (NETD)
<35 мк (при 25°C), F#=1.0
Тип харчування
Вбудована літієва батарея, що перезаряджається.
Кути огляду (Thermal)
17.5° × 13.1°
Фокусна відстань (Thermal)
15 мм
Цифрове збільшення
2x, 4x, 8x
живлення
5 DC/2 A, 1.5 Вт
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 0.82 кг |
| Дисплей | 1280×960, 0.4", LCOS |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Локальна пам'ять | 8 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384×288 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальній площині |
| Особливості | відстеження найгарячішої точки; знімок екрана |
| Відтворення ємності акумулятора | Підтримують |
| Палітра | Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Fusion |
| Живлення | 5 В DC/2 A, 1.5 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 158×1×57 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 145 x 90 x 220 мм |
| Відстань спостереження | 708 м |
| Спектральний діапазон | 8μm - 14μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 7.5 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | <35 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Тип живлення | Вбудована літієва батарея |
| Кути огляду (Thermal) | 17.5° × 13.1° |
| Поліпшення зображення | адаптивний AGC, DDE, 3D DNR |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8828104238237-AGM-Taipan-TM-384 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 15 мм |
| Цифрове збільшення | 2×, 4×, 8× |
- Ціна: 42 210 ₴







