Rattler TS19-256 – тепловізійний приціл від американського бренду AGM з відстанню спостереження до 950 м, розроблений для цілодобової роботи за будь-яких погодних умов.За допомогою вбудованого датчика пристрій бачить теплове випромінювання та відображає отримані дані на вбудованому міні-дисплеї, де об'єкти зображуються забарвленими в різні кольори залежно від температури. Модель TS19-256 – це ідеальний вибір для завдань на короткі дистанції.
Тепловізійний приціл має тепловізійний детектор 256×192, 12 мкм та OLED-монітор 1024×768, який забезпечує чітке зображення в суворих умовах навколишнього середовища, таких як туман, дим, пил, дощ, сніг, ліс та ін. Пристрій працює від двох батарей, що забезпечує до 4,5 години безперервної роботи.
Прилад має надійний корпус із захистом від пилу, вологи, піску, бруду. Він продовжує виконувати свої функції навіть при частому падінні та ударах, що дозволяє користуватися ним у найскладніших умовах. Для комфортного користування є гумовий наглазник, який також захищає від сильної віддачі під час пострілу.
На верхній панелі розташовано кілька кнопок для керування та налаштування. Вони інтуїтивно зрозумілі і розібратися в них не важко.
Попереду пристрою знаходиться об'єктив із кришкою для захисту лінзи. Германієвий об'єктив F19/f1.0 із фокусуванням від 2 м.
Прилад має спеціальний захищений відсік для батарейок. Потрібні 2 одноразові літієві батареї CR123 (ідуть у комплекті) або дві акумуляторні батареї RCR123 (придбаються окремо в потрібній кількості, див. блок "Доступні аксесуари").
Також на корпусі є захищений роз'єм Type-C, який використовується для передачі файлів або підключення зовнішнього павербанка (пристрій не заряджатиме внутрішній акумулятор від павербанка при підключенні, акумуляторні батарейки заряджаються окремо зарядним пристроєм).
ПалітраДоступні 4 колірні палітри відображення:
- Білий
- Чорний
- Червоний
- Fusion
Ви можете вибрати оптимальну палітру залежно від погодних умов, а також комфорту очей під час спостереження. Палітра змінюється при натисканні кнопки М під час перегляду.

У меню ви можете змінювати кольори прицільної мітки. Доступні 4 кольори — Білий, Зелений, Червоний, Чорний. Також змінюються типи прицільної мітки.

Доступна функція Picture-in-Picture, що дає змогу наблизити і вивести на дисплеї об'єкт, що прицілюється. Вмикається тривалим утримуванням кнопки М.
Wi-Fi Hotspot
Приціл має вбудований W-Fi модуль, який дає можливість завантажити дані з пристрою, просто підключившись до його точки доступу. Для цього потрібно бути поруч із пристроєм і включити в меню Wi-Fi. Після цього за допомогою безкоштовної мобільної програми AGM Connect ви зможете підключитись. Для цього потрібно просто увімкнути Wi-Fi на смартфоні, вибрати свою точку доступу та перейти до програми. AGM Connect дозволяє переглядати фото та відео з телефону, завантажувати їх, а також вести трансляцію з тепловізора на смартфон (наприклад, зафіксувавши його на штатив). У меню також доступні параметри деяких параметрів, наприклад зміна панелі.Wi-Fi Hotspot
Приціл має вбудований W-Fi модуль, який дає можливість завантажити дані з пристрою, просто підключившись до його точки доступу. Для цього потрібно бути поруч із пристроєм і включити в меню Wi-Fi. Після цього за допомогою безкоштовної мобільної програми AGM Connect ви зможете підключитись. Для цього потрібно просто увімкнути Wi-Fi на смартфоні, вибрати свою точку доступу та перейти до програми. AGM Connect дозволяє переглядати фото та відео з телефону, завантажувати їх, а також вести трансляцію з тепловізора на смартфон (наприклад, зафіксувавши його на штатив). У меню також доступні параметри деяких параметрів, наприклад зміна панелі.

Wi-Fi Hotspot
Приціл має вбудований W-Fi модуль, який дає можливість завантажити дані з пристрою, просто підключившись до його точки доступу. Для цього потрібно бути поруч із пристроєм і включити в меню Wi-Fi. Після цього за допомогою безкоштовної мобільної програми AGM Connect ви зможете підключитись. Для цього потрібно просто увімкнути Wi-Fi на смартфоні, вибрати свою точку доступу та перейти до програми. AGM Connect дозволяє переглядати фото та відео з телефону, завантажувати їх, а також вести трансляцію з тепловізора на смартфон (наприклад, зафіксувавши його на штатив). У меню також доступні параметри деяких параметрів, наприклад зміна панелі.
Комплектація AGM Rattler TS19-256
Тепловізійний приціл AGM Rattler TS19-256
Кейс для транспортування пристрою
Одноразові батарейки (перезаряджаються купуються окремо)
USB кабель
Серветка для об'єктиву
Інструкція користувача
У комплекті йдуть одноразові літієві батареї, що не перезаряджаються. Для перевірки працездатності. Приціл витримує силу віддачі еквівалентну до 6750 Дж
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує
Апертура (Thermal)
F/1.0
Вага
520 г
Дисплей
1024×768, 0.39"
Інтерфейси
USB Type-C
Локальне сховище
16 Гб EMMC
Макс. дозвіл (Thermal)
256 × 192
Матриця (Thermal)
12 мкм, неохолоджуваний
Палітра
Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, фьюжн
Робоча температура
від -20°C до +55°C
Розмір
187×63×80 мм
Відстань спостереження
950 м
Строк роботи батареї
до 4.5 годин
Тип харчування
Дві літієві батареї CR123 (3 В) або дві акумуляторні батареї RCR123 (до 4,2 В)
Кути огляду (Thermal)
9.24° × 6.94°
Фокусна відстань (Thermal)
19 мм
Цифрове збільшення
1×, 2×, 4×, 8×
живлення
5 DC/2 A
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F/1.0 |
| Вага брутто | 1.56 кг |
| Дисплей | 1024×768, 0.39" |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Кількість у ящику | 4 шт. |
| Локальна пам'ять | 16 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256 × 192 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, що не охолоджується |
| Особливості | картинка-в-картинці; знімок екрана; корекція пошкоджених пікселів |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 187×33×80 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 160 x 160 x 270 мм |
| Відстань спостереження | 950 м |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 4.5 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | Дві літієві батареї CR123 (3 В) або дві акумуляторні батареї RCR123 (до 4,2 В) |
| Кути огляду (Thermal) | 9.24° × 6.94° |
| Поліпшення зображення | адаптивний AGC, DDE, 3D DNR |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8827945410077-AGM-Rattler-TS-256 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |
| Цифрове збільшення | 1×, 2×, 4×, 8× |
- Ціна: 43 680 ₴








