
Тепловізійний монокуляр AGM Taipan TM19-384
49 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99-00008989
Тепловізор AGM Taipan TM19-384 – це високотехнологічний тепловізійний монокуляр від американського виробника із середньою дальністю роботи. Стане чудовим вибором для вирішення цілого ряду завдань. Принцип залишається незмінним - він точно зможе визначити розташування об'єктів різниці температур.
Це тепловізор із середньою дальністю роботи, який побудований на базі високочутливого інфрачервоного датчика з роздільною здатністю 384х288 пікселів і частотою роботи 50 кадрів в секунду, тому є можливість з комфортом стежити навіть за об'єктами, що рухаються. Матриця виготовлена з оксиду Ванадію. Максимальна дальність роботи обладнання – 897 метрів.
Встановлено ширококутну оптику з об'єктивом F19/1.0, здатну забезпечити збільшення від х2 до х15, тому можна буде наближати віддалені об'єкти. Наближати картинку можна плавно, чи дискретно з кроком, залежно від цілей. Фокусування здійснюється за допомогою механізму, встановленого на об'єктиві.
Відзняті матеріали користувач зможе відразу ж переглядати за допомогою дисплея LCOS 1280х960 пікселів. Це тепловізор компактних розмірів, який без проблем зможе уміститися в кишеню, що забезпечує можливості повноцінного пристрою.
Передбачено у конструкції стадіометричний далекомір, завдяки якому можна буде дізнатися відстань до об'єкта, достатньо лише вказати параметри об'єкта. Можна визначати найвищі гарячі точки – за допомогою маркера буде відзначено ділянку зображення, де спостерігається найвища температура. Це актуально для стеження за погано помітними цілями.
У конструкції передбачений модуль Wi-Fi, який значно розширює функціонал тепловізора AGM Taipan TM19-384, тому всю зняту інформацію можна буде передавати на комп'ютер або смартфон, а також віддалено можна проводити налаштування обладнання. Може застосовуватися як точка доступу для трансляції потокового відео.
Має міцний і легкий корпус з індексом захисту IP67. Виготовлений із полімерних метрів, тому всі внутрішні механізми будуть надійно захищені від вологи та пилу, а також витримують незначні механічні пошкодження. Повністю герметичний, тому підтримує працездатність при опаді. Є можливість монтажу на штатив.
Живлення здійснюється за допомогою літієвого акумулятора, який підтримує стабільну працездатність до 7,5 години навіть при активній експлуатації. Має роз'єм Type-C для заряджання від розетки або павербанку. Зарядний шнур USB Type-C йде у комплекті.
Тепловізійний монокуляр AGM Taipan TM19-384 поставляється в повному комплекті для початку роботи та обслуговування:
тепловізор;
кришка захисту об'єктива;
кабель USB для підзарядки та передачі інформації;
сумка для зберігання та транспортування;
тканина для догляду за оптикою;
інформація з експлуатації;
гарантійний талон.
Модель AGM Taipan TM19-384 буде незамінною для виявлення об'єктів за температурою на коротких та середніх дистанціях навіть у складних умовах експлуатації: туман, димова завіса, рослинність, опади тощо. Забезпечує визначення об'єктів з відривом до 900 метрів.
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує hotspot
Апертура (Thermal)
F1.0
Вага
310 г
Дисплей
1280×960, 0.4", LCOS
Інтерфейси
USB Type-C
Локальне сховище
8 Гб
Макс. дозвіл (Thermal)
384×288
Матриця (Thermal)
12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини
Відображення ємності акумулятора
Підтримує
Палітра
Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Fusion
Робоча температура
від -20°C до +55°C
Розмір
171×61×57 мм
Відстань спостереження
897 м
Спектральний діапазон
8μm - 14μm
Строк роботи батареї
до 7.5 годин
Теплова чутливість (NETD)
<35 мк (при 25°C), F#=1.0
Тип харчування
Вбудована літієва батарея, що перезаряджається.
Кути огляду (Thermal)
13.8° × 10.4°
Фокусна відстань (Thermal)
19 мм
Цифрове збільшення
2x, 4x, 8x
живлення
5 DC/2 A, 1.5 Вт
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 0.74 кг |
| Дисплей | 1280×960, 0.4", LCOS |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Локальна пам'ять | 8 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384×288 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальній площині |
| Особливості | відстеження найгарячішої точки; знімок екрана |
| Відтворення ємності акумулятора | Підтримують |
| Палітра | Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Fusion |
| Живлення | 5 В DC/2 A, 1.5 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 171 × 61 × 57 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 145 x 90 x 220 мм |
| Відстань спостереження | 897 м |
| Спектральний діапазон | 8μm - 14μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 7.5 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | <35 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Тип живлення | Вбудована літієва батарея |
| Кути огляду (Thermal) | 13.8° × 10.4° |
| Поліпшення зображення | адаптивний AGC, DDE, 3D DNR |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8828104238237-AGM-Taipan-TM-384 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |
| Цифрове збільшення | 2×, 4×, 8× |
- Ціна: 49 056 ₴







