AGM Rattler TS25-384 та Rattler TS35-384 – компактні тепловізійні приціли, розроблені для цілодобової роботи в будь-яких погодних та навколишніх умовах. Два варіанти лінз об'єктиву дозволяють покупцеві вибрати ідеальний блок для своїх потреб, де об'єктив 25 мм призначений для зйомки на короткі дистанції, а модель об'єктиву 35 мм чудово підійде для дій на середніх дистанціях.
Тепловізійний приціл має тепловізійний детектор 384×288 та OLED-монітор 1024×768, який забезпечує чітке зображення в суворих умовах навколишнього середовища, таких як темрява, туман, дим, пил, дощ, сніг, ліс тощо. Дальність спостереження до 882 м.
Працюючий від двох батарейок CR123 AGM Rattler TS-384 забезпечує до 4,5 годин безперервної роботи. Зовнішній блок живлення 5 В (акумулятор) можна легко підключити через USB-роз'єм для значного збільшення часу роботи. Також доступний вбудований модуль Wi-Fi для потокової передачі відео в реальному часі та запису відео/зображень через програму.
У комплекті йдуть одноразові літієві батареї, що не перезаряджаються. Для перевірки працездатності. Приціл витримує силу віддачі еквівалентну до 6750 Дж
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує hotspot
Апертура (Thermal)
F/1.0
Вага
502 г
Дисплей
0.39", OLED, 1024 × 768
Інтерфейси
USB
Локальне сховище
16 Гб EMMC
Макс. дозвіл (Thermal)
384x288
Матриця (Thermal)
17 μm, неохолоджуваний
Палітра
БІЛИЙ ГАРЯЧИЙ, ЧОРНИЙ ГАРЯЧИЙ, FUSION
Робоча температура
-20°C - +55°C
Розмір
226 × 62 × 82 мм
Відстань спостереження
882 м
Спектральний діапазон
8 μm - 14 μm
Строк роботи батареї
до 4.5 годин
Теплова чутливість (NETD)
<35 мк (при 25°C)
Тип харчування
2 батареї CR123
Кути огляду (Thermal)
14.9° x 11.2°
Фокусна відстань (Thermal)
25 мм
Цифрове збільшення
2x, 4x, 8x, PIP
живлення
5В
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Апертура (Thermal) | F/1.0 |
| Вага брутто | 1.58 кг |
| Дисплей | 0.39", OLED, 1024 × 768 |
| Інтерфейси | USB |
| Локальна пам'ять | 16 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Матриця (Thermal) | 17 μm, неохолоджуваний |
| Особливості | знімок екрана; DPC |
| Палітра | БЕЛЫЙ ГОРЯЧИЙ, ЧЕРНЫЙ ГОРЯЧИЙ, FUSION |
| Живлення | 5В |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 226 × 62 × 82 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 265 x 160 x 155 мм |
| Відстань спостереження | 882 м |
| Спектральний діапазон | 8 μm - 14 μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 4.5 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | <35 mk (@25°C) |
| Тип живлення | 2 батареї CR123 |
| Кути огляду (Thermal) | 14.9° x 11.2° |
| Поліпшення зображення | адаптивний AGC, DDE, 3D DNR |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8828254246941-AGM-Rattler-TS-384 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25 мм |
| Цифрове збільшення | 2x, 4x, 8x, PIP |
- Ціна: 66 360 ₴








