Sidewinder – це преміальна серія портативних тепловізійних монокулярів. Модель оснащена 12-мікронним інфрачервоним детектором з роздільною здатністю 384×288 та OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1024×768. Вона має найчутливіші показники вимірювання температури у своєму класі, менше ніж 20 мілікельвінів. У порівнянні з монокулярами Taipan, прилад оснащений покращеним корпусом і знімним 18650 перезаряджається аккумулятором.
Пристрої серії Sidewinder також мають високий рейтинг водонепроникності з рівнем захисту IP67, який гарантує їх використання у широкому діапазоні погодних умов. Вбудована пам'ять Sidewinder об'ємом 64 ГБ є найкращою у своєму класі, завдяки розширеному програмному забезпеченню, що підтримує запис відео та захоплення зображень. Розширена обробка зображень (Digital Detail Enhancement, цифрове шумозаглушення та алгоритм NLM).
Основне застосування тепловізійних пристроїв: безпека, охорона природи, активний відпочинок, туризм, походи та робота у морі.
Тепловізор Sidewinder оснащений перемінним та літій-іонним аккумулятором, що перезаряджається, що забезпечує до 7 годин безперервної роботи від однієї зарядки. Крім того, при необхідності можна використовувати зовнішній джерело живлення, наприклад, повербанк, щоб продовжити годину роботи пристрою. Це робить монокуляр відмінним вибором для тривалих походів та різних цілей на природі, коли доступ до електрики обмежень. Користувачі можуть бути впевнені в надійності та зручності використання пристрою Sidewinder в будь-яких умовах.
Палітра монокуляра: Гаряча чорна (Black Hot), гаряча біла (White Hot), гаряча червона (Red Hot), фьюжн (Fusion). Пристрій може вимірювати відстань між метою та положенням спостерігача. Цифрове збільшення 1×, 2×, 4×, 8×.
Тепловізор Sidewinder постачається в комплекті зі всім необхідним для зручної та ефективної роботи, а посібник користувача забезпечує докладні інструкції щодо налаштування та використання обладнання.
Комплектація монокуляра Sidewinder
Монокуляр – 1 шт
Зарядний пристрій - 1 шт
USB-кабель – 1 шт
Адаптер живлення (включаючи вилки для США та ЄС) – 1 шт.
Акумуляторна батарея 18650 – 2 шт.
Тканина для лінз - 1 шт
Ремінець для руки - 1 шт
Сумка для перенесення - 1 шт
Посібник користувача - 1 шт
Захисний чохол - 1 шт
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує
Інтерфейси
USB Type-C
Відстань спостереження
1800 м
вага
505 г
Дисплей
1024×768, OLED
Кути огляду (Thermal)
Р: 7.5° × В: 5.6°
Локальна пам'ять
64 Гб
Макс. розд.здатність(Thermal)
384×288
Оптичне збільшення
3× - 24×
Особливості
Відстеження гарячих точок, відео, запис знімків
Палітра
Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, фьюжн
Робоча температура
-30°C - 55°C
Розмір
188×58×65 мм
Розмір пикселя
12 мкм
Спектральний діапазон
8 мкм – 14 мкм
Термін роботи батареї
до 7 годин
Тип живлення
Одна змінна літієва батарея, що перезаряджається 18650
Фокусне відстань (Thermal)
35 мм
Цифрове збільшення
1×, 2×, 4×, 8×
Живлення
5ВDC/2 A, 1.75 Вт
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 1.96 кг |
| Дисплей | 1024×768, OLED |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Локальна пам'ять | 64 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384×288 |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджувана решітка з оксиду ванадію |
| Особливості | Відстеження гарячих точок, записування відео, запис знімків |
| Відтворення ємності акумулятора | Підтримують |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5ВDC/2 A, 1.75 Вт |
| Робоча температура | -30°C - 55°C |
| Розмір | 188×58×65 мм |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 230 x 110 x 335 мм |
| Відстань спостереження | 1800 м |
| Спектральний діапазон | 8 мкм - 14 мкм |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 7 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤ 20 мК (@25°C), F#=1.0 |
| Тип живлення | Одна змінна літієва батарея 18650 |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 7.5° × В: 5.6° |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/sidewinder/1673873914_agm_sidewinder_manual_v2.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифрове збільшення | 1×, 2×, 4×, 8× |
- Ціна: 75 390 ₴









