
Тепловізійний монокуляр Dahua TPC-M60-B25-G
94 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99-00012453
Монокуляр TPC-M60-B25-G являє собою компактну портативну тепловізійну камеру, призначену в першу чергу для спостереження за тваринами в їхньому природному середовищі, а також як допоміжний пристрій для порятунку, фізичного захисту та туризму. У ньому використовується ефективний тепловізійний датчик на основі мікроболометра VOx, що не охолоджується, який забезпечує плавне зображення при рідній роздільній здатності 640x512 пікселів, дистанція детекції 1240 метрів. Мінімальна фокусна відстань 26 метрів.
Великою перевагою є вбудована система виявлення пожежі, що дозволяє миттєво локалізувати початкові стадії загоряння. Завдяки використанню високопродуктивного процесора також можливе вимірювання відстані до об'єкта спостереження (функція далекоміра) за допомогою інтелектуального аналізу відео. Кут огляду 25 мм (Г: 18.0 °; В: 13.5 °).
Вбудований модуль WiFi можна інтегрувати з мобільним додатком, що суттєво впливає на зручність використання камери. Крім того, ця модель має вбудований слот для карток пам'яті до 256 ГБ. У пристрої використовується вбудований літій-іонний акумулятор, що гарантує до 5 годин без підзарядки.
Основні функції Dahua M60:
Розширена обробка зображень. Тепловізійна камера створює яскраву та чітку картинку через удосконалений детектор спеціально розробленим Dahua.
Вимірювання дальності. Завдяки зручній функції вимірювання відстані (позначте верхню та нижню частину цілі на екрані) та інтерфейс автоматично відобразить відстань до мети від монокуляра.
Виявлення ділянок займання. Монокуляр може автоматично виявляти спалахи, що спалахують на місці події, і відстежувати їх у режимі реального часу завдяки базовій технології Dahua.
Одночасні розраховані на багато користувачів підключення. Декілька телефонів можуть одночасно підключатися до монокуляра через Wi-Fi. Через мобільний телефон ви можете дивитися у реальному часі, захоплювати зображення, записувати відео та налаштовувати параметри.
Діоптрійне регулювання. Регулюючи ручку діоптрійної корекції, тепловізійну камеру можна налаштувати відповідно до зору різних користувачів, гарантуючи, що кожен володар монокуляра побачить чітке зображення.
Захист для очей. Лазерний покажчик використовується для позначення положення. Для захисту очей від травм лазерний вказівник автоматично вимикається через 10 с.
Портативність та низьке енергоспоживання. Невеликі параметри, легка вага, забезпечують тривале збереження заряду, що забезпечує зручніше використання на відкритому повітрі.
4 кольорові палітри:
icon
IRON RED – режим тривалих спостережень, особливо вночі; BLACK HOT – для спостереження за активними об'єктами, що рухаються - вище температура - темний колір; WHITE HOT – для спостереження за рухомими активними об'єктами – більш висока температура - світліший колір; ALARM – миттєве виявлення зон із високою температурою, наприклад пожежі.
У приладах серії М використовується алгоритм інтелектуального аналізу зображення, який шляхом відповідного зіставлення віртуальних ліній дозволяє визначити віддаленість контрольованого об'єкта від об'єктива тепловізора.
Алгоритм має чотири передустановки для застосування до чотирьох різних типів об'єктів: людина (Human), вовк (Wolf), заєць (Rabbit), свиня (Pig) або користувальницький (Customize) – 1,2 м, 1,8 м, 0 ,3 м та 0,9 м відповідно. Ця функція дозволяє оператору камери швидко визначати приблизне відстань до спостерігаючого об'єкта, що може значно полегшити рятувальну операцію в горах або похід у нічних умовах.
Тепловізійні монокуляри Dahua TPC-M60-B25-G обладнані джерелом живлення 5 В постійного струму, 0,5 А та вбудованим аккумулятором, споживана потужність <2,2 Вт. Для зручності користувача місткість батареї відображається на екрані. Працює до 5 годин, якщо точка доступу Wi-Fi вимкнена за 25°C. Для повного заряду потрібно приблизно 3:00. Підходити для використання в руках або встановлення на тринозі.
Тепловізор M60 може виявляти людей, тварин та предмети у повній темряві, тумані, задимленні, або крізь яскравий світло. Прилад підходить для екіпірування правоохоронців, туристів та просто любителів активного відпочинку на природі.
Характеристики
Wi-Fi
Hotspot
Інтерфейси
Micro USB
Апертура (Thermal)
F1.0
Відстань спостереження
1 240 м
вага
450 г
Дисплей
0.4" 1280 × 960
Кути огляду (Thermal)
Г: 18 °; У: 13.5°
Локальна пам'ять
Micro SD 256 Гб
Макс. розд.здатність(Thermal)
640x512
Особливості
виявлення вогню, трасування гарячих/холодних точок
Палітра
білий гарячий; тривога; чорний гарячий; залізо червоний
Робоча температура
-20 °C - +55 °C
Розмір
188×67×69 мм
Розмір пикселя
12 мкм
Спектральний діапазон
8 мкм – 14 мкм
Теплова чутливість (NETD)
Менше 35 мK F=1.0
Термін роботи батареї
5 г без Wi-Fi hotspot
Фокусне відстань (Thermal)
25 мм
Цифрове збільшення
4 рівні
Живлення
5В, 0.5А
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Hotspot |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 1.14 кг |
| Дисплей | 0.4" 1280 × 960 |
| Інтерфейси | micro USB |
| Локальна пам'ять | Micro SD 256 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Особливості | виявлення вогню, трасування гарячих/холодних точок |
| Палітра | білий гарячий; тривога; чорний гарячий; залізо червоне |
| Живлення | 5В, 0.5А |
| Робоча температура | –20 °C - +55 °C |
| Розмір | 188 × 67 × 69 мм |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 190 x 125 x 230 мм |
| Відстань спостереження | 1 240 м |
| Спектральний діапазон | 8 мкм - 14 мкм |
| Термін роботи батареї | 5 год без Wi-Fi hotspot |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | Менш ніж 35 мK F = 1.0 |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 18°; В: 13.5° |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/pdf/dahua_monoculars.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25 мм |
| Цифрове збільшення | 4 рівні |
- Ціна: 94 299 ₴








