AGM Rattler TS25-384 та Rattler TS35-384 – компактні тепловізійні приціли, розроблені для цілодобової роботи в будь-яких погодних та навколишніх умовах. Два варіанти лінз об'єктиву дозволяють покупцеві вибрати ідеальний блок для своїх потреб, де об'єктив 25 мм призначений для зйомки на короткі дистанції, а модель об'єктиву 35 мм чудово підійде для дій на середніх дистанціях.
Тепловізійний приціл має тепловізійний детектор 384×288 та OLED-монітор 1024×768, який забезпечує чітке зображення у суворих умовах навколишнього середовища, таких як темрява, туман, дим, пил, дощ, сніг, ліс тощо. Відстань спостереження до 1235 м. Прилад використовується як тепловізор, як оптичний приціл або ручний монокуляр.
Працюючий від двох батарей CR123 AGM Rattler TS-384 забезпечує до 4,5 годин безперервної роботи. Зовнішній блок живлення 5 В (акумулятор) можна легко підключити через USB-роз'єм для значного збільшення часу роботи. Також доступний вбудований модуль Wi-Fi для потокової передачі відео в реальному часі та запису відео/зображень через програму.
У комплекті йдуть одноразові літієві батареї, що не перезаряджаються. Для перевірки працездатності. Приціл витримує силу віддачі еквівалентну до 6750 Дж
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує hotspot
Апертура (Thermal)
F/1.0
Вага
511 г
Усі характеристики
Дисплей
0.39", OLED, 1024 × 768
Інтерфейси
USB
Локальне сховище
16 Гб EMMC
Макс. дозвіл (Thermal)
384x288
Матриця (Thermal)
17 μm, неохолоджуваний
Палітра
БІЛИЙ ГАРЯЧИЙ, ЧОРНИЙ ГАРЯЧИЙ, FUSION
Робоча температура
від -20°C до +55°C
Розмір
226 × 62 × 82 мм
Відстань спостереження
1235 м
Спектральний діапазон
8 μm - 14 μm
Строк роботи батареї
до 4.5 годин
Теплова чутливість (NETD)
<35 мк (при 25°C)
Тип харчування
2 батареї CR123/RCR123
Кути огляду (Thermal)
10 ° × 8 °
Фокусна відстань (Thermal)
35 мм
Цифрове збільшення
2x, 4x, 8x, PIP
живлення
5В
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Апертура (Thermal) | F/1.0 |
| Вага брутто | 1.58 кг |
| Дисплей | 0.39", OLED, 1024 × 768 |
| Інтерфейси | USB |
| Локальна пам'ять | 16 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Матриця (Thermal) | 17 μm, неохолоджуваний |
| Особливості | знімок екрана; DPC |
| Палітра | БЕЛЫЙ ГОРЯЧИЙ, ЧЕРНЫЙ ГОРЯЧИЙ, FUSION |
| Живлення | 5В |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 226 × 62 × 82 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 160 x 160 x 265 мм |
| Відстань спостереження | 1235 м |
| Спектральний діапазон | 8 μm - 14 μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 4.5 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | <35 mk (@25°C) |
| Тип живлення | 2 батареї CR123/RCR123 |
| Кути огляду (Thermal) | 10° × 8° |
| Поліпшення зображення | адаптивний AGC, DDE, 3D DNR |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8828254246941-AGM-Rattler-TS-384 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифрове збільшення | 2x, 4x, 8x, PIP |
- Ціна: 79 380 ₴








