
Тепловізійний монокуляр ThermTec Cyclops CP650Pro
103 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99-00014889
ThermEye Cyclop 650 Pro – високотехнологічний тепловізійний монокуляр від гіганта ринку, що спеціалізується на рішеннях у галузі систем тепловізійного бачення. Компанія ThermTec із повним циклом виробництва комплектуючих вийшла на нішу приладів для цивільного ринку. Тепловізори серії Cyclops побудовані на найсучаснішій елементній базі, набору функціональних можливостей можна лише заздрити. Компактна тепловізійна оптика помітить ростову фігуру з відстані до 2500 метрів. Повний набір мультимедійних опцій допоможе записати результати спостережень відео. Вбудований модуль Wi-Fi з підтримкою стандарту зв'язку 5G забезпечить передачу сигналу з потоковим відео прямо в мережу. За допомогою GPS ви легко складете карту маршруту для передачі колегам. Фото з тегами геолокації допоможуть пригадати всі пригоди і, у разі потреби повернутися, ви швидко знайдете маршрут. Надчутливий інноваційний інфрачервоний сенсор VOx 384х288pix. @ 12 мкм, NETD < 25 мК, 50Гц видає кристально чисте та деталізоване зображення при нульовій видимості.
Характеристики
Wi-Fi
Двостороннє з'єднання Wi-Fi; Пульт дистанційного керування додатком
Вага
550 г
Вага брутто
1.32 кг
Дисплей
0.39" ; 1024×768
Інтерфейси
Type-C
Локальне сховище
16 Гб
Макс. дозвіл (Thermal)
640x512
Матриця (Thermal)
Вокс-мікроболометр
Оптичне збільшення
2.8X
Особливості
ІІ вимір відстані; фото, запис, відтворення; тепловий трекінг; GPS
Робоча температура
-20℃-+55℃
Розмір
67×63×190 мм
Розмір пікселя
12um
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
150 x 90 x 240 мм
Відстань спостереження
людина 2500м; машина 5556 м
Спектральний діапазон
8~14μm
Строк роботи батареї
до 12год
Теплова чутливість (NETD)
≤25mk@300k
Тип харчування
2х 18650 Li
Кути огляду (Thermal)
8.8° x 7.0°
Поліпшення зображення
3D NR; IDE; HDR
Фокусна відстань (Thermal)
50 мм
Цифрове збільшення
1 - 6X
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ThermEye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Двостороннє з'єднання Wi-Fi; Пульт дистанційного керування застосунком |
| Вага брутто | 1.2 кг |
| Дисплей | 0.39" ; 1024×768 |
| Інтерфейси | Type-C |
| Локальна пам'ять | 16 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Матриця (Thermal) | Вокс-мікроболометр |
| Оптичне збільшення | 2.8X |
| Особливості | ШІ вимірювання відстані; фото, запис, відтворення; тепловий трекінг; GPS |
| Робоча температура | -20℃-+55℃ |
| Розмір | 67×63×190 мм |
| Розмір пікселя | 12um |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 150 x 90 x 240 мм |
| Відстань спостереження | людина 2 500 м; машина 5556 м |
| Спектральний діапазон | 8~14μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 12ч |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤25mk@300k |
| Тип живлення | 2х 18650 Li |
| Кути огляду (Thermal) | 8.8° x 7.0° |
| Поліпшення зображення | 3D NR; IDE; HDR |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/ThermEyecyclop.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Цифрове збільшення | 1 - 6X |
- Ціна: 103 599 ₴


