Новинка популярного бренду Thermtec, далекобійний монокуляр ThermEye Cyclops 350D має високу продуктивність, простий і зручний в експлуатації. Прилад успішно використовується як уночі, так і вдень в умовах туману та задимленості. Це незамінний помічник любителям нічного полювання, рятувальникам, які шукають людей під завалами, працівникам охоронних структур, військовим. Незважаючи на недавню появу на вітчизняному ринку, він заслужив на визнання завдяки відмінному дозволу екрану, чіткості зображення, компактності, тривалому часу автономної роботи.
Однією з незаперечних переваг тепловізора ThermEye Cyclops 350D є компактний протиударний корпус, виготовлений з високоякісних полімерів. Приладу не страшні падіння, атмосферні опади, високий рівень вологозахисту допускає падіння пристрою у воду на глибину до 1 м і перебування в ньому до 30 хвилин. Монокуляр легко поміщається в руці, оскільки має невеликі габарити 200x66x62 мм, не займає багато місця в рюкзаку, при необхідності його можна помістити в кишені куртки. Вага складає всього 600 г, вона здатна витримувати великий діапазон температур від -20 до +55°C. Однак головна перевага пристрою – можливість отримати чітке деталізоване зображення завдяки високій роздільній здатності матриці – 384x288 мм, навіть при використанні функції наближення об'єкта. Монокуляр має вбудований відеовихід (для фото та відео), є вбудовані модулі Wi-Fi та GPS.
Технічні характеристики:
384x288 – роздільна здатність матриці.
Дисплей OLED 1024x768.
Ядро – VOx 12 мкм ≤25мК@300К.
6 колірних палітр: 3 гарячих (white hot, black hot, red hot), 3 pseudo color.
Об'єктив із германію (25/50 мм) з ручним фокусуванням від 1метра.
40 мм - видалення вихідної зіниці.
Діоптрійне налаштування в межах – -5 – +5.
Оптичне збільшення – 2.4x/4.8x, цифровий зум – x1-x6.
10.5x7.9/5.3x4.0 – кут поля зору.
6 масштабованих прицільних сіток.
Вбудовані модулі – GPS та Wi-Fi.
Блок живлення – вбудований акумулятор.
Ступінь вологозахисту – IP67.
Пам'ять вбудована – 16 Гб.
Час автономної роботи – 12 годин.
Тепловізійний модуль
Тепловий блок пристрою побудований на високопродуктивних матрицях – 384×288 пікселів, крок детектора – 12 мкм. Завдяки порогу теплової чутливості – NETD < 40 mk, прилад має високу чутливість до коливань температур і дозволяє створювати чітке зображення з високою деталізацією. Спектральна чутливість має діапазон від 8 до 14 μm, що дозволяє виявляти довгохвильову частину інфрачервоного випромінювання, завдяки чому прилад розрізняє об'єкт, незважаючи на несприятливі погодні умови у вигляді дощу, снігу, туману. Кадри змінюються із частотою 50 Гц.
Характеристики об'єктива
Діаметр лінзи довгофокусного германієвого об'єктива дорівнює 50 мм, що дозволяє створювати збільшення картинки 2.4x/4.8x. Німеччина має прозорість для інфрачервоного випромінювання і дозволяє проходити сигналу. Можливе збільшення зображення під керуванням ручного джойстика. Кут огляду, що забезпечується пристроєм, становить 5.3°x4°.
Дисплей
Роздільна здатність повнокольорового дисплея OLED – 1024x768 пікселів, дозволяє забезпечити якісну картинку у всіх подробицях з відображенням кольорів. Окулярна точка на 40 мм висунута вперед. Можливе діоптрійне коригування для тих, хто має проблеми зі зором (-5-+5).
Колірна палітра
Завдяки надчутливій оптиці монокуляр має здатність виявляти мету на відстані 2700 м у непростих погодних умовах за складного географічного ландшафту. Колірна гама, представлена 6 відтінками, дозволяє максимально результативно відстежувати об'єкти. Варіанти кольорів, ефективні в умовах поганої видимості, виділяють теплий об'єкт на великій дистанції:
white hot – гарячий білий;
black hot – гарячий чорний;
Red Hot – гарячий червоний.
В умовах тривалого спостереження за об'єктом, що знаходиться на незначній відстані, доступні три кольорові варіанти pseudo color.
Додаткові функції
Пристрій оснащений вбудованим високошвидкісним модулем Wi-Fi, який дозволяє трансляцію на смартфони і планшети в режимі реального часу, а також вести трансляцію в мережу.
Модуль GPRS визначає геолокацію, дозволяє під час фотозйомки та відеозйомки ставити геомітки на об'єкті, здійснювати передачу даних.
Фото/відеорекордер дозволить відобразити найцікавіші моменти полювання, а вбудована пам'ять об'ємом 16 Гб забезпечить зберігання великої кількості медіафайлів та фотографій, знятих у різні моменти полювання на тривалий час. Для завантаження файлів у комплекті додається USB-кабель, також можна передавати файли за допомогою Wi-Fi.
Живлення тепловізора здійснюється вбудованим акумулятором, час автономної роботи становить приблизно 12 годин.
Серед додаткових функцій є можливість видалення битих пікселів та режим «картинка в картинці», що відкриває додаткове вікно для збільшення та швидкої ідентифікації об'єкта.
У комплекті з тепловізором ThermEye Cyclops 350D йдуть:
Інструкція користувача;
гарантійний талон;
кабель USB;
спеціальні серветки для очищення оптики;
ремінець для носіння на руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ThermEye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Двостороннє з'єднання Wi-Fi; Дистанційне керування через застосунок |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 1.28 кг |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 0.39" |
| Інтерфейси | Type-C |
| Локальна пам'ять | 32 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Оптичне збільшення | 2.4X - 4.8X |
| Особливості | Картинка-в-картинке; Вимірювання відстані; Теплова доріжка; Сповіщення в режимі реального часу; Записування екранного меню |
| Робоча температура | -20℃ - +50℃ |
| Розмір | 200 x 66 x 62 мм |
| Розмір пікселя | 12μm |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 160 x 90 x 240 мм |
| Відстань спостереження | людина 1 300 м; машина 2778 м |
| Спектральний діапазон | 8-14μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | 12 год |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | 25mk@300k |
| Тип живлення | 18650 x 2 |
| Кути огляду (Thermal) | 10.5°x7.9° / 5.3°x4.0° |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/350D/Cyclops%20%28-D%2C%20-Pro%29%20User%20Manual%20V2.0.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25/50 мм |
| Цифрове збільшення | 1 - 6X |
- Ціна: 109 325 ₴






