Тепловізор AGM Fuzion LRF TM50-640 – це тепловізійний монокуляр із відстанню спостереження до 2600 м від американського виробника. У конструкції передбачено два оптичні канали – оптичний та тепловізійний, що виводить ефективність роботи на принципово новий рівень. Широкий функціонал дає можливість ідеально адаптувати обладнання під будь-які умови експлуатації та цілі.
Наш інтернет-магазин пропонує купити тепловізор AGM Fuzion LRF TM50-640 на вигідних умовах, вам достатньо оформити покупку через форму сайту або зателефонувати до наших спеціалістів. Для ЗСУ, ТРО та волонтерів передбачені спеціальні ціни.
Особливості тепловізійного монокуляра AGM Fuzion LRF TM50-640
Технічні характеристики тепловізійного монокуляра AGM Fuzion LRF TM50-640 зможуть задовольнити запити найвибагливіших користувачів. Встановлено високотехнологічний оптичний сенсор Uncooled Focal Plane Arrays з роздільною здатністю зйомки 640х512 пікселів з максимальною швидкістю роботи 50 кадрів за секунду. Відрізняються високою чутливістю до температур та мінімальним рівнем шуму, що забезпечує високу якість.
Як цифрова матриця використовується сенсор 1/2 дюйма з прогресивним скануванням CMOS, яка має роздільну здатність 1960х1280 пікселів, надаючи відео як HD. Потужне інфрачервоне підсвічування забезпечує високу якість відео абсолютно за будь-яких умов експлуатації, у тому числі при поганому освітленні.
Встановлено оптику високої потужності з германієвим об'єктивом F50 / f1.2, що має один із найширших діапазонів контрастності – від х3 до х24. Залежно від цілей користувач може регулювати зображення плавно, або з великим кроком. Якісна лінза виключає будь-які дефекти зображення. Також є вбудований далекомір, здатний значно розширити функціональні можливості обладнання.
Отриману інформацію можна вивчати через повнокольоровий дисплей OLED, який транслює потокове відео з роздільною здатністю 1024х768 пікселів. Має високий рівень деталізації та велику глибину кольорів. Екран оптимально адаптований до експлуатації навіть у складних умовах роботи.
Має вбудований модуль Wi-Fi для можливості підключення обладнання до мобільних пристроїв з метою проведення налаштувань і перегляду потокового відео. Одночасно переглядати відео може до 4 користувачів. Максимальна дальність роботи обладнання – до 2600 метрів, що робить його відповідним рішенням для будь-яких цілей. Є модуль внутрішньої пам'яті об'ємом 16 гігабайт для локального збереження інформації.
Всі механізми тепловізора AGM Fuzion LRF TM50-640 надійно захищені від різних зовнішніх факторів: дощ, сніг, морози, удари, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Витримує також короткочасне занурення у воду. Працює від літій-іонного акумулятора, що підтримує стабільну роботу обладнання до 5 годин.
Комплектація тепловізора AGM Fuzion LRF TM50-640
Заводська комплектація тепловізора AGM Fuzion LRF TM50-640 включає все необхідно, що може знадобитися для початку роботи:
тепловізор;
акумулятор;
USB кабель;
зарядний пристрій;
серветка для догляду за оптикою;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Це означає, що вже з коробки пристрій буде готовий до роботи, без купівлі додаткового обладнання.
Характеристики
Макс. Дозвіл
1920×1080 25 к/с
Wi-Fi
Підтримує hotspot
Апертура (Thermal)
F1.2
Усі характеристики
Вага
548 г
Дисплей
1024x768, 0.39"
Інтерфейси
USB Type-C
Локальне сховище
16 Гб EMMC
Макс. дозвіл (Thermal)
640 × 512
Матриця
1/2” CMOS
Матриця (Thermal)
12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини
Особливості
лазерний далекомір
Палітра
Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Fusion, Видимий, Fusion Image
Робоча температура
від -20°C до +55°C
Розмір
184×87×74 мм
Відстань спостереження
2 600 м
Спектральний діапазон
8 μm - 14 μm
Термін гарантії
12 міс.
Строк роботи батареї
до 3 годин з WiFi та CVBS, до 5 годин без
Тип харчування
батарея 18650
Кути огляду (Thermal)
8.8° × 7°
Фокусна відстань
22 мм
Фокусна відстань (Thermal)
50 мм
Цифрове збільшення
1x, 2x, 4x, 8x
живлення
5 DC/2 A
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Апертура (Thermal) | F1.2 |
| Вага брутто | 1.8 кг |
| Дисплей | 1024x768, 0.39" |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Лазерний далекомір | 600 м, точність ±1 м |
| Локальна пам'ять | 16 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність | 1920×1080 25 к/с |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640 × 512 |
| Матриця | 1/2” CMOS |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальній площині |
| Особливості | спостереження за гарячою точкою; знімок зображення |
| Палітра | Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Fusion, Видимий, Fusion Image |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -20°C - 55°C |
| Розмір | 184 × 87 × 74 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 190 x 150 x 235 мм |
| Відстань спостереження | 2 600 м |
| Спектральний діапазон | 8 μm - 14 μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 3 годин з WiFi та CVBS, до 5 годин без |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | батарея 18650 |
| Кути огляду (Thermal) | 8.8° × 7° |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8827834395421-AGM-Fuzion-LRF |
| Фокусна відстань | 22 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Цифрове збільшення | 1x, 2x, 4x, 8x |
- Ціна: 124 110 ₴



