AGM Clarion 384 - це тепловізійний приціл з подвійним фокусуванням об'єктива (25 мм/50 мм), 12-мікронним тепловим детектором та високою чутливістю матриці менше 20 мілікельвін. Він забезпечує швидке зображення з частотою 50 Гц і високу роздільну здатність завдяки OLED-дисплею. Приціл має регульовані палітри кольорів, різні типи і кольори сіток, а також цифрове збільшення до 8х. Приціл оснащений функцією запису відео/аудіо та захоплення зображень, а також вбудованою пам'яттю eMMC на 16 ГБ для зберігання матеріалу. Додаткові функції включають технологію активації запису по пострілу (SAR), передачу даних Wi-Fi і стадіометричний далекомір. Приціл забезпечує до 11 годин автономної роботи, сумісний із зовнішнім джерелом живлення, а також має водонепроникний та ударостійкий корпус.
Особливості AGM Clarion 384
Пристрій має міцний корпус, що відповідає стандарту IP67, що забезпечує надійний захист від пилу, вологи, піску та бруду. Навіть при частих падіннях і ударах приціл зберігає свою працездатність, що робить його придатним для використання в екстремальних умовах. Для підвищення комфорту передбачено гумовий наглазник, який також є захистом від сильної віддачі під час стрілянини. Розміри пристрою становлять 241×73×67 мм, а його вага – 0,75 кг. Робочий діапазон температур від -30 до +55°С.
На передній частині пристрою розташовується германієвий об'єктив з двома лінзами F25/f0.8 і F50/f1.0, з захисною кришкою для безпеки лінзи. Перемикання між лінзами здійснюється просто, достатньо перемістити кільце об'єктива на необхідне значення, всі значення нанесені збоку білим кольором. Дальність виявлення до 1200 м при використанні лінзи 25 мм, переключившись на лінзу 50 мм, дальність виявлення становить до 2600 метрів. Об'єктив забезпечує оптичне збільшення від 2× до 16× при використанні лінзи 25 мм, та збільшення від 4.5× до 36× при використанні лінзи 50 мм, а також цифровий зум з рівнями 1×, 2×, 4× та 8×. Кнопки керування та налаштування зручно розміщені на верхній панелі, опукла форма сприяє швидкому натисканню клавіші навіть перебуваючи в рукавичках.
живлення
У Вашому пристрої передбачено захищене відділення для акумулятора. У комплекті поставки є два знімні літій-іонні акумулятори, які можна перезаряджати, а також відповідний зарядний пристрій.
Інтерфейси
На корпусі також розташований захищений роз'єм Type-C, призначений передачі файлів чи підключення зовнішнього джерела живлення (powerbank). Важливо відзначити, що при підключенні зовнішнього енергобанку пристрій не заряджатиме свій внутрішній акумулятор. Для заряджання акумуляторів необхідно використовувати окремий зарядний пристрій.
Палітра
Для вибору доступно кілька палітри кольорів, щоб підлаштуватися під ситуацію і забезпечити комфортний стан зору під час використання пристрою. Палітри:
Білий гарячий
Чорний гарячий
Червоний гарячий
Fusion
Функціонал
Приціл включає функцію PiP (картинка в зображенні), що дозволяє збільшити та відобразити об'єкт прицілювання на екрані.
Пристрій оснащений програмним вимірюванням відстані та записом фотографій та відео на вбудовану пам'ять місткістю 16 Гб. Також можна активувати функцію SAR для автоматичного запису під час пострілу. Для різних калібрування доступні кілька профілів обнулення.
У меню передбачено налаштування кольору та яскравості прицільних позначок. Надається вибір з 10 типів сіток та 4 кольорів: Білий, Зелений, Червоний та Чорний.
Крім того, є режим програмного усунення битих пікселів.
Wi-Fi Hotspot
Приціл вбудований модуль Wi-Fi, що забезпечує зручний доступ до даних через точку доступу. Для цього достатньо бути поблизу пристрою та активувати Wi-Fi в меню. Потім за допомогою безкоштовної мобільної програми AGM Connect можна здійснити підключення. Процес простий: потрібно увімкнути Wi-Fi на смартфоні, вибрати точку доступу та відкрити програму. AGM Connect дозволяє переглядати фотографії та відео з пристрою, завантажувати їх, а також транслювати зображення з тепловізора на смартфон (наприклад, прикріпивши його на штатив). У меню також доступні параметри різних параметрів, включаючи зміну палітри кольорів.
Комплектація:
Тепловізійний приціл Clarion 384
2 акумулятори
Зарядний пристрій для акумулятора
Планка для фіксації
Інструмент для кріплення на планку
Кейс для транспортування пристрою та ремінь до нього
USB Type-C кабель
2 блок живлення для заряджання
Серветка для об'єктиву
Посібник користувача англійською.
Характеристики
Hot Track
Підтримує
Wi-Fi
Hotspot
Апертура (Thermal)
F0.8/F1.0
Усі характеристики
Вага
750 г
Дисплей
0.39" OLED 1024×768
Запис Snapshot
Підтримує
Запис відео
Підтримує
Інтерфейси
USB Type-C
Локальне сховище
EMMC (16 Гб)
Макс. дозвіл (Thermal)
384 × 288
Матриця (Thermal)
Неохолоджувана матриця у фокальній площині 12 мкм VOx
Особливості
захоплення зображень, режим очікування, PIP, корекція дефектних пікселів, гаряче відстеження, запис при пострілі (SAR)
Палітра
Гарячий чорний, Гарячий білий, Гарячий червоний, Фьюжн
Робоча температура
-30°C - +55°C
Розмір
241 × 73 × 67 мм
Відстань спостереження
1200/2600 м
Строк роботи батареї
≥11 год (25°C, hotspot вимк)
Теплова чутливість (NETD)
<20 мК (25°C, F# = 1.0)
Тип харчування
Змінний і літій-іонний акумулятор, що перезаряджається.
Кути огляду (Thermal)
10.5 ° × 7.9 ° / 5.3 ° × 4.0 °
Фокусна відстань (Thermal)
25/50 мм
Цифрове збільшення
2× - 16× / 4.5× - 36× (1×, 2×, 4×, 8×)
живлення
5 VDC, 2 A
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hot Track | Підтримують |
| Wi-Fi | Hotspot |
| Апертура (Thermal) | F0.8/F1.0 |
| Вага брутто | 2.6 кг |
| Дисплей | 0.39" OLED 1024×768 |
| Запис Snapshot | Підтримують |
| Записування відео | Підтримують |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Локальна пам'ять | EMMC (16 Гб) |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384 × 288 |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджувана матриця у фокальній площині 12 мкм VOx |
| Оптичне збільшення | 4.5х - 36х |
| Особливості | захоплення зображень, режим очікування, PIP, корекція дефектних пікселів, гаряче відстеження, запис під час пострілу (SAR) |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5 VDC, 2 A |
| Робоча температура | -30°C - +55°C |
| Розмір | 241 × 73 × 67 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 130 x 290 x 370 мм |
| Відстань спостереження | 1200 - 2600 м |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | ≥11 ч (25°C, hotspot выкл) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | <20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Тип живлення | Змінний літій-іонний акумулятор, що перезаряджається |
| Кути огляду (Thermal) | 10.5° × 7.9° / 5.3° × 4.0° |
| Файли | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/AGMClarion384.pdf |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25/50 мм |
| Цифрове збільшення | 2х - 16х |
- Ціна: 134 820 ₴




