AGM NVG-40 NW1 – окуляри нічного бачення з бінокулярною системою зору для встановлення на тактичний шолом. Двоканальна система нічного бачення базується на електронно-оптичних перетворювачах (ЕОП) покоління Gen 2+ з кольором люмінофора "білий фосфор". У порівнянні із зеленим кольором (модель AGM NVG-40 NL1), спостерігач може розглядати більш чітку та контрастну картинку.
Бінокуляр має широкий кут огляду – 40°, та збільшення 1х, яке не спотворює об'єкти та передає їх реальні розміри.
Присутня можливість ручного коригування посилення ЕОП для точного регулювання зображення в різних умовах спостережень, функція автоматичного захисту від яскравих і випадкових засвітів, а також вбудоване ІЧ-підсвічування для вивчення карт та інших документів при повній відсутності освітлення.
За допомогою кріплення окуляри нічного бачення можна встановити будь-який тактичний шолом або каску, що дозволяє повністю звільнити руки стрілка.
AGM NVG-40 NW1 – це найвищий рівень якості та надійності, адже саме такі моделі замовляють військові відомства США.
Конструктивні особливості:
- Для встановлення на тактичний шолом
- Просвітлювальне покриття лінз
- Ручне регулювання посилення ЕОП
- Автоматичний захист від яскравих джерел світла
- Інфрачервоне підсвічування
- Гумові наочники скошеної форми
- Регулювання діоптрій від -6 до +2
- Діапазон міжзіничної відстані: 56~72 мм
Технічні характеристики:
- Збільшення: 1х
- Система лінз: 27 мм, F/1.3
- Електронно-оптичний перетворювач (ЕОП): покоління Gen 2+ "Level 1"
- Кількість ЕОП: 2 шт.
- Колір люмінофора: "білий фосфор", роздільна здатність 51-64 шт/мм
- Кутове поле зору: 40°
- Поле зору 100 м: 72 м
- Віддалення вихідної зіниці: 25 мм
- Діапазон фокусування: від 0.25 м до нескінченності
- Джерело живлення: один CR123A (3V) або AA (1.5V)
- Час роботи: до 20 годин (до 80 годин із додатковим акумулятором)
- Захист: IP65
- Робоча температура: від -40°C до +50°C
Комплектація:
- Окуляри нічного бачення
- М'який чохол для зберігання та транспортування
- Серветка для очищення оптики
- Інструкція
Габарити:
- Габарити: 118 х 115 х 74 мм
- Вага: 645 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Бинокуляр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | одна CR123A (3В) або AA (1.5 В) |
| Вага брутто | 1.8 кг |
| Вага, г | 645 |
| Час роботи від батареї | до 20 годин за 20 °C (до 80 годин із доп батареєю) |
| Діапазон фокусування | 0.25 м до нескінченності |
| Діоптрійне регулювання | -6 - +2 dpt |
| Індикатори | Низький заряд батареї; Умови надмірного освітлення |
| Особливості | Інфрачервона підсвітка, ручне регулювання посилення, вимкнення яскравого світла, система автоматичного вимкнення |
| Поле зору | 40° |
| Робоча температура | -40°C - +50°C |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 320 x 115 x 185 мм |
| Розміри, мм | 115 × 118 × 74 |
| Роздільна здатність (зображення) | 51-64 (штр/мм) штрихів на міліметр |
| Система лінз | 27 mm, F/1.3 |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Збільшення | 1x |
| Файли | http://ftp.viatec.ua/Site/Video/nightvision/nvg-40%20nl1/1621006684_agm_nvg-manual_105x148_v7_210512.pdf |
| Чистота поля зору | Gen 2 IIT NL1 — це найвища роздільна здатність і чисте зображення, яке пропонує AGM. Рівень 1 практично не має видимих плям |
| Електронно-оптичний перетворювач | Gen 2+ "White Phosphor Level 1" |
- Ціна: 322 737 ₴









