AGM NVG-50 – двоканальна система нічного бачення. З полем зору 51° (FOV) забезпечує велике поле зору без необхідності переміщати бінокль. NVG-50 використовується вдосконалена оптика з багатошаровим просвітленням, а компактний корпус з композитного матеріалу розрахований на тривалу роботу. Працюючи від однієї лужної батареї AA або CR123A, NVG-50 може працювати до 20 годин. Також оснащений вбудованим інфрачервоним підсвічуванням для читання у темряві. Для використання ПНО без допомоги рук його можна встановити на безліч різних кріплень, таких як AN/PVS-7D, AN/PVS-14, AN/PVS-7A/C, AN/PVS-15 та AN/ Кріплення ПВС-18, або до кріплень з інтерфейсом міні-рейка.
Інтерфейсний черевик для нічного бачення (попередньо встановлений) використовується для встановлення нічного бачення на стандартну гарнітуру типу «ластівчин хвіст» або на шолом.
Башмак для підключення байонета/рупору (входить до комплекту) використовується для встановлення нічного бачення на стандартну гарнітуру з байонетом/рупором або на шолом.
Інтерфейсний черевик ПНВ з роз'ємом (додатково) використовується для встановлення ПНВ-40/ПНВ-50 на стандартні кріплення типу «ластівчин хвіст» для гарнітури та шолома, а також для підключення акумуляторної батареї.
Башмак інтерфейсу Mini-Rail використовується для встановлення ПНО на кріплення з інтерфейсом Mini-Rail. Інтерфейсний черевик Mini-Rail входить у додатковий комплект AGM Goggle Kit W та кріплення для шолома AGM.
Особливості бінокуляра нічного бачення AGM NVG-50 NW1
Резервна двотрубна конструкція
Справжній стереоскопічний зір
Широке поле зору 51°
Легкий та компактний
Можливість кріплення на голову або шолом для роботи без допомоги рук
Вимкнення яскравого світла
Ергономічні, прості та зручні елементи управління
Вбудований інфрачервоний освітлювач та розсіювач.
Працює від однієї літієвої батареї CR123A або типу АА.
Обмежена 3-річна гарантія
Характеристики
Батарея
одна CR123A (3В) або AA (1.5В)
Вага, г
615
Час роботи від батареї
до 20 годин при 20°C (до 80 годин з додатковою батареєю)
Діапазон фокусування
0.25 м до нескінченності
Діоптрійне регулювання
-6 - +2 dpt
Індикатори
Низький заряд батареї; ІЧ включено; Умови надмірного освітлення
Окуляр
17 мм
Особливості
Інфрачервоне підсвічування, ручне регулювання посилення, відключення яскравого світла, система автоматичного відключення
Поле зору
51°
Робоча температура
-40°C - +50°C
Розміри, мм
112 × 118 × 74
Роздільна здатність (зображення)
51-64 (штр/мм) штрихів на міліметр
Система лінз
19 мм; F/1.26
Збільшення
1x (3x опція)
Чистота поля зору
Gen 2 IIT NL1 – це найвища роздільна здатність та чисте зображення, яке пропонує AGM. Рівень 1 мало видимих плям.
Електронно-оптичний перетворювач
Gen 2 "White Phosphor Level 1"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Бинокуляр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | одна CR123A (3В) або AA (1.5 В) |
| Вага брутто | 1 кг |
| Вага, г | 615 |
| Час роботи від батареї | до 20 годин за 20 °C (до 80 годин із доп батареєю) |
| Діапазон фокусування | 0.25 м до нескінченності |
| Діоптрійне регулювання | -6 - +2 dpt |
| Індикатори | Низький заряд батареї; ІЧ увімкнений; Умови надмірного освітлення |
| Окуляр | 17 мм |
| Особливості | Інфрачервона підсвітка, ручне регулювання посилення, вимкнення яскравого світла, система автоматичного вимкнення |
| Поле зору | 51° |
| Робоча температура | -40°C - +50°C |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 140 x 110 x 250 мм |
| Розміри, мм | 112 × 118 × 74 |
| Роздільна здатність (зображення) | 51-64 (штр/мм) штрихів на міліметр |
| Система лінз | 19 mm; F/1.26 |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Збільшення | 1x (3x опція) |
| Файли | http://ftp.viatec.ua/Site/Video/nightvision/nvg-50%20nl1/1621006865_agm_nvg-manual_105x148_v7_210512.pdf |
| Чистота поля зору | Gen 2 IIT NL1 — це найвища роздільна здатність і чисте зображення, яке пропонує AGM. Рівень 1 практично не має видимих плям |
| Електронно-оптичний перетворювач | Gen 2 "White Phosphor Level 1" |
- Ціна: 331 579 ₴







