
Домашній надувний басейн Intex круглої форми, діаметр 244 см, висота 61 см, об'єм 1942 л || Kilometr+
3 341,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28108
При заливанні води в басейн, за рахунок руху нагору спеціального надувного кільця, розправляються стінки басейну, і в лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе і своєї родини в будь-якому місці. Розташувати басейн можна як на піску, так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений. А тришарові стінки з ПВХ забезпечують надійність у використанні та захист від проколів. Глибина води в басейні близько 45-50 см, що дозволяє використовувати його як дорослим, так і дітям, Easy Set стане цінним придбанням для кожної дружної родини. За підтримку чистоти води в басейні відповідає компактний картриджний фільтр-насос, що йде в комплекті.
Басейн бажано доукомплектувати Тент-кришкою Intex 28020.
Систему зливу на днищі можна підключити до будь-якого гнучкого шлангу, і злити воду в певні місця. Басейн дуже зручний у використанні та принесе чимало радості та задоволення у спекотні літні дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 61 см |
| Діаметр | 244 см |
| Об`єм | 1942 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 3 341,25 ₴


