
Круглий каркасний басейн із океанським принтом Intex діаметр 305 см. висота 76 см. || Kilometr+
7 528,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28208
Привабливий круглий басейн синього кольору, що гармонує з водою, став популярним у класі середніх басейнів. Він швидко монтується. Каркас складається з міцних труб із цинковим покриттям, захищених від окислення. Для встановлення потрібна очищена горизонтальна ділянка.
Чаша басейну виготовлена з ПВХ, зробленого за спеціальною технологією сплавлення шару скловолоконної сітки та 2 шарів полівінілхлориду. Такий матеріал характеризується значною міцністю і дуже довговічний.
Басейн має водяний картриджний насос-фільтр продуктивністю 1250 л/год. Насос дуже надійний та простий в експлуатації. Він легко приєднується до басейну двома шлангами, що надійно фіксуються хомутами. Для очищення води служить знімний фільтруючий картридж типу H, який періодично треба замінювати після декількох промивок водою.
Днище басейну має зливний клапан, до якого легко під'єднати шланг і злити воду в необхідне місце.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19.7 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4485 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 7 528,95 ₴


