
Каркасний басейн для дітей синього кольору із навісом Intex діаметр 183 см висота 38 см. || Kilometr+
4 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28209
Новинка 2024р.
Intex 28209, каркасний басейн CANOPY METAL FRAME™ POOL
Основна особливість даного басейну – це комплектація басейну високим тентом-парасолькою, під яким можна купатися.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений із сталевих труб, захищений від іржі та розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище.
Дана модель басейну не оснащена фільтр-насосом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 38 см |
| Діаметр | 183 см |
| Об`єм | 700 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 4 610 ₴

