
Білий каркасний басейн круглої форми Intex діаметр 488 см. висота 122 см.об'єм 19156 л || Kilometr+
25 662 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26746
Новинка 2024р.
Новий принт – Chevron.
Круглий каркасний басейн Intex 26746 CHEVRON PRISM FRAME™ PREMIUM POOL доставляє особливу насолоду у теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 5678 л/год, картридж - тип A. Даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше, ніж піщаний.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером - системою поверхневого збирання води на фільтрацію
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 84 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 488 см |
| Об`єм | 19156 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
- Ціна: 25 662 ₴


