
Басейн каркасний синього світла Bestway із малюнком діаметр 305 см. висота 66 см. || Kilometr+
5 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56985
Bestway 56985 Африка, каркасний басейн Steel Pro Frame Pool.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю цієї моделі є глибина 66 см при діаметрі 305 см
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Басейн не оснащений сходами. Рекомендуємо докупити, наприклад, Bestway 58030, сходи для басейну, 76см.
Насос-фільтр купується окремо.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 66 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4062 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 5 385 ₴