
Великий каркасний басейн прямокутної форми Bestway довжина 956 см. ширина 488 см. || Kilometr+
80 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56623
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56634 Power Steel Frame приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений піщаним насосом-фільтром продуктивністю 7571 л/год. Місткість фільтра вміщує 36 кг кварцового піску, який у міру стирання і виносу при експлуатації потрібно досипати до певної позначки на стінці фільтра. Повну заміну потрібно зробити через 5 л. Даний насос-фільтр забезпечує очищення на 30% якісніше ніж поширені, але менш ефективні картриджні насоси.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 243 кг |
| Висота | 132 см |
| Довжина | 956 см |
| Об`єм | 52231 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 488 см |
- Ціна: 80 580 ₴


