
Каркасний басейн прямокутної форми Bestway довжина 300 см. ширина 201 см. || Kilometr+
5 888 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56411
Басейн швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечене зручним зливним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційного очищення води, продуктивністю 1250 л/год, картридж - тип I
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 66 см |
| Довжина | 300 см |
| Об`єм | 3300 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 201 см |
- Ціна: 5 888 ₴

