
Каркасний басейн круглої форми з навісом Bestway діаметр 366 см, висота 122 см || Kilometr+
26 064 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5619K
Покриття для басейну із міцного 3-шарового матеріалу (серцевина з поліефірної сітки, обтягнута міцним ПВХ).
Об'ємом 10 250 літрів із пластиковими Т-подібними з'єднувачами запобігає утворенню іржі між стрижнями під дерево (дуб) на зовнішній стіні. Внутрішнє облицювання мозаїкою із гальки.
Просте збирання за 20 хвилин. Легке розбирання 3-шарова стрічка ПВХ забезпечує додаткову стійкість бічних стінок.
Надзвичайно жорстка конструкція рами із захистом від корозії забезпечує підвищену міцність та довговічність. Знімний каркасний каркас з антикорозійним покриттям забезпечує підвищену міцність та довговічність.
Навіс від сонця.
Насос, що фільтрує (витрата: 2006 літрів, витрата системи: 1817 літрів). Підходить для фільтруючого картриджа.
Вбудований зливальний клапан із перехідником для садового шланга. Можливість підключення системи фільтрації.
Характеристики
· Розмір: Ø 366 x 122 см
· Ємність: 10 250 літрів
· Міцний 3-шаровий матеріал
· Стрічка з ПВХ для додаткової стійкості бічних панелей
· Можливість підключення системи фільтрації (діаметр 32 мм)
· Пластиковий Т-подібний роз'єм
· Захист від корозії
· Колір: зовнішній вигляд дерева
· Підлога в стилі мозаїки з гальки
· Просте складання можливе без використання інструментів
· Вбудований зливальний клапан з перехідником для садового шлангу
Комплектація
· Складний навіс
· Картриджний фільтр-насос
· Сходи 122см
· Латка для ремонту
· Кольорова коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 102 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 10250 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 26 064 ₴


