
Каркасний басейн круглої форми Intex діаметр 366 см. висота 76 см. об'єм 6503 л || Kilometr+
7 016,62 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28210
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Басейн Intex 26710, 28710, 28210 швидко встановлюється на підходящої гладкою майданчику. Для цього буде потрібно вирівняна поверхня грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 6503 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 016,62 ₴


