
Каркасний басейн круглої форми Intex з картриджним фільтром діаметр 305 см. висота 76 см. || Kilometr+
5 881 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26702
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження. Картриджний насос-фільтр для циркуляційної очистки води, продуктивністю 1250 л/год, картридж - тип H. Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4885 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 881 ₴




