
Каркасний басейн круглої форми Intex синього кольору діаметр 366 см. висота 76 см || Kilometr+
9 756,45 ₴
- В наявності
- Код: 28212
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище і тентом-кришкою, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційного очищення води, продуктивністю 2006 л/год, картридж - тип A.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище і тентом-кришкою, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційного очищення води, продуктивністю 2006 л/год, картридж - тип A.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 6503 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 756,45 ₴


