
Каркасний басейн Intex круглої форми діаметр 427 см. висота 107 см, об'єм 12706 л. || Kilometr+
21 651,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26720
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 3785 л/год, картридж - тип A. Даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше, ніж піщаний.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 107 см |
| Діаметр | 457 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 12706 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 21 651,30 ₴


