
Каркасний басейн круглої форми Bestway діаметр 366 см. висота 133 см. об'єм 11440 л || Kilometr+
20 467 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15427
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
При діаметрі 3,66 м - висота басейну 1,33 м.
Примітка*: у виробника Intex при діаметрі 3,66 м - Максимальна висота 99см.
Bestway 15427, каркасний басейн Steel Pro MAX.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальній гладкій майданчику. Для цього буде потрібно вирівняна поверхня грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Особливістю і ексклюзивність цієї моделі є глибина 133 см при діаметрі 366см.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 133 см |
| Діаметр | 366 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 11440 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 467 ₴


