
Рожевий каркасний басейн Intex круглої форми діаметр 244 см. висота 76 см. об'єм 2843 л || Kilometr+
4 655 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28292
Новий рожевий басейн і лише при діаметрі 2,44м - заввишки 76см
Привабливий круглий басейн синього кольору, що гармонує з водою, став популярним у класі середніх басейнів. Він швидко монтується. Каркас складається з міцних труб із цинковим покриттям, захищених від окислення. Для встановлення потрібна очищена горизонтальна ділянка.
Чаша басейну виготовлена з ПВХ, зробленого за спеціальною технологією сплавлення шару скловолоконної сітки та 2 шарів полівінілхлориду. Такий матеріал характеризується значною міцністю і дуже довговічний.
Басейн має водяний картриджний насос-фільтр продуктивністю 1250 л/год. Насос дуже надійний та простий в експлуатації. Він легко приєднується до басейну двома шлангами, що надійно фіксуються хомутами. Для очищення води служить фільтруючий картридж типу H, який періодично треба замінювати після декількох промивок водою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 244 см |
| Об`єм | 2843 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 4 655 ₴

