
Дитячий каркасний басейн із навісом з океанським принтом діаметр 183 см. висота 51 см || Kilometr+
4 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5618T
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Завдяки тенту, тепер діти можуть купатися в найспекотніший годинник, не боячись отримати сонячний удар або опіки. Висота басейну буде безпечною для дітей, і дорослі теж можуть розслабитися і освіжитися в ньому літнім спекотним днем. Відмінною особливістю даної моделі є вбудований в намет розбризкувач, який підключається через садовий шланг.
Для встановлення достатньо знайти рівний майданчик. Басейн можна встановити на газон або пісок. Процес збирання займе близько 20 хвилин. Чаша виготовлена з двох шарів високоякісного вінілу із сіткою між ними. Каркас металевий, оцинкований та пофарбований у білий колір.
Має вбудований зливальний клапан із регулюванням потоку води.
Характеристики:
Розміри, див: 183х51
Об'єм, л (90%
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 51 см |
| Діаметр | 183 см |
| Об`єм | 930 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴

