
Білий каркасний басейн круглої форми Bestway діаметр 427 см. Висота 107 см. || Kilometr+
18 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56950
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю цієї моделі є глибина 107 см при діаметрі 427 см
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Басейн оснащений сходами.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром, продуктивність насоса 3028 л/год, картридж тип II.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище.
Басейн укомплектований кришкою тенту. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Басейн не оснащений скіммером - системою поверхневого збирання води на фільтрацію
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 107 см |
| Глибина | 96 см |
| Діаметр | 427 см |
| Об`єм | 13030 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
- Ціна: 18 300 ₴


