Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю цієї моделі є глибина 122 см при діаметрі 427 см
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Басейн оснащений сходами.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром, продуктивність насоса 3028 л/год (всієї системи 2460 л/год), картридж тип II (58094).
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище.
Басейн укомплектований кришкою тенту.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Основною сприятливою відмінністю басейнів Steel Pro Frame Pool, METAL FRAME Pool та Prism Frame Pool від наливних басейнів Easy Set є підвищена довговічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 427 см |
| Об`єм | 15232 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 19 540 ₴



