
Каркасний басейн прямокутної форми Bestway довжина 305 см, ширина 200 см, висота 84 см || Kilometr+
13 865 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5614A
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 5614a Ultra Frame Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 1250 л/год, картридж - тип I.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Каркасні сірі басейни Bestway Ultra Frame Pool відрізняються від синіх басейнів METAL FRAME Pool більш товстою стінкою та посиленим каркасом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30.7 кг |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 75 см |
| Довжина | 305 см |
| Об`єм | 3668 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 13 865 ₴


