
Каркасний басейн Bestway круглої форми білого кольору діаметр 366 см. висота 100 см || Kilometr+
9 775 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56260
Круглий наземний басейн Bestway Steel Pro MAX Above Ground Pool Set Round 3,66 м x 1,00 м
Об'єм басейну (90%): 9150 л (2417 гал.). Стінки басейну виготовлені з матеріалу DuraPlusTM — тришарового матеріалу, що складається з двох шарів ПВХ великої товщини й армувальної серцевини з поліефірної сітки, що забезпечує високу міцність і зносостійкість. Тришарова крайка забезпечує додаткову підтримку стінки FrameLink SystemTM — литі T-подібні з'єднувачі особливої форми, що запобігають гальванічній корозії. Реалістичний малюнок Prismatic StoneTM надає внутрішній поверхні чаші басейну текстури та насиченого синього кольору. Просте встановлення впродовж 20 хвилин легко розуміється під час підготовки до зберігання в міжсезоння.
220-240 В~, 2006 л (530 гал.) витрата води насоса, 1817 л (480 гал.) загальної витрати води в системі басейну Сумісний із картриджем 58094 (II) Вбудований зливний клапан-регулятор потоку приєднується до садового шланга (вхідний комплект перехідника) для полегшення зливання води Басейн обладнаний фітингами для сумісності з фільтрувальними насосами FlowclearTM Кругла форма полегшує встановлення, збільшує стійкість і вимагає менше місця До комплекту входять: один басейн, фільтрувальний насос, ремонтна заплата.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 100 см |
| Глибина | 90 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 9150 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 9 775 ₴



