5614X Каркасний басейн Bestway Wood Style 366х100 см з картриджним фільтром, тентом і драбиною.
Корозійностійка сталева рама обладнана нашою системою FrameLink SystemTM для надійного та надійного з'єднання елементів рами. Захисні роз'єми захищають від пошкоджень і іржі під час контакту металу з металом. Вони також сумісні з зручностями, як-от тримачі напоїв. Міцний лайнер басейну виготовлений зі зносостійкого матеріалу DuraPlusTM — надміцного 3-шарового армованого матеріалу для підвищення міцності та проколоткості. DuraPlus на 15% стійкіший до розриву, на 33% стійкіший до розтягування і на 83% стійкіший до проколів, ніж стандартний ПВХ, що гарантує ваш басейн слугуватиме вам влітку за літо.
Розміри басейну: діаметр 366 см, висота 100 см. Об'єм басейну (90%): 9150 л. Система фільтрації: картриджна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 100 см |
| Глибина | 90 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 9150 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 705 ₴


