
Каркасний басейн прямокутної форми Intex довжина 300 см. ширина 200 см висота 75 см || Kilometr+
7 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28272
Басейн Rectangular Frame Pool Intex 28272 швидко встановлюється на підходящої гладкою майданчику. Для цього буде потрібно вирівняна поверхня грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Дана модель басейну не оснащена фільтр-насосом. Вода в басейні зобов'язана циркулювати і перемішуватися. Інакше вода значно швидше застоїться і зіпсується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 66 см |
| Довжина | 300 см |
| Об`єм | 3834 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 7 180 ₴


