
Каркасний басейн Intex круглої форми синього кольору діаметр 457 см. Висота 122 см. || Kilometr+
18 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28242
Основна відмінність, це те, що басейн укомплектований міцнішими профільованими трубами каркасу.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційної очистки води, продуктивністю 3785 л/год, картридж - тип A.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Підстилка захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 457 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 16805 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 18 490 ₴


