
Каркасний басейн Intex овальної форми довжина 503 см. ширина 274 см. висота 122 см. || Kilometr+
33 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26796
Перевага овального Басейну в порівнянні з прямокутним - то що при купанні, кутові місця в басейні використовуються рідше, ніж всі інші. У підсумку, обсяг води в Овальному басейні на багато менше, ніж в прямокутному. Економиться значна кількість води, а Так само ресурси на очищення (хімічні реагенти, фільтрація, електроенергія і т. д.)
Цей басейн Intex 26796 привабливого сірого кольору має дуже зручні місткі розміри. Даний басейн сприятливо відрізняється збільшеною надійністю і підвищеним терміном служби. Він обладнаний більш міцним каркасом, ніж інші моделі басейнів, наприклад, Metal Frame Pool. Стійки каркаса розташовані по периметру басейну під кутом, що і послужило назвою - Prism Frame Pool (дослівно Призма Каркас басейн). Цей каркас легко монтується з міцних сталевих оцинкованих труб. Басейн оптимально розміщується на прямокутних ділянках саду або дачних газонах. У складеному упакованому вигляді басейн дуже компактний, що сприятливо для його транспортування. Басейн можна встановити в будь-якому відповідному рівному місці, в тому числі на пляжі.
Прямоку, 503-274-122см, 13365л, фільтр-насос, сходи, підстилка, тент, в до
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 113 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 503 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 13365 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 274 см |
- Ціна: 33 150 ₴





