
Каркасний басейн овальної форми Bestway коричневого кольору довжина 549 см ширина 274 см || Kilometr+
36 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56716
Овальний каркасний басейн типу Bestway 56716 Rattan Frame Pool доставляє особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас з оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн зроблений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосований передовий метод його виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал володіє підвищеною довговічністю.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційного очищення води, продуктивністю 5678 л / год, картридж - тип III.
Є Також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого запобігання від іржі.
Дозатор хлору 58501 накручується на насадку впуску відфільтрованої води на стінці басейну.
Басейн Також комплектується спеціальною підстилкою і тентом-кришкою. Включена в комплект підстилка, захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу і від сонячних променів.
549-274-122см, 13430л, фільтр-насос, сходи, подстил, тент, окно4шт, рот
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 92 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 549 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 13430 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 274 см |
- Ціна: 36 530 ₴

