
Каркасний басейн круглої форми коричневого кольору Bestway діаметр 549 см. висота 122 см || Kilometr+
38 000 ₴
- В наявності
- Код: 56977
Bestway 56462, каркасний басейн Rattan Swim Vista Series II.
Особливість даного басейну – дизайн зовнішньої поверхні – під цеглу.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю цієї моделі є глибина 122 см, діаметр 549см.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Басейн оснащений сходами.
Басейн оснащений картриджним фільтр-насосом продуктивністю 5678 л/год, картридж типу III. Для такого об'єму басейну 23000 л рекомендуємо доукомплектувати піщаним фільтр-насосом продуктивністю 6000-8000 л/год.
Басейн укомплектований перфорованим дозатором хімії 58501. Це бокс, в якому містяться таблетки хімії. І сам він накручується на насадку впуску очищеної води до басейну після фільтрації.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн також комплектується спеціальним тентом-кришкою. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Басейн не оснащений скіммером - системою поверхневого збирання води на фільтрацію
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 79 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 549 см |
| Об`єм | 23062 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 38 000 ₴


