
Каркасний басейн прямокутної форми Bestway довжина 412 см. ширина 201 см. висота 122 см. || Kilometr+
24 127 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56722
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56722 Power SteelTM Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 2006 л/год, картридж - тип II з антибактеріальною дією (58503).
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн укомплектований перфорованим дозатором хімії. Це бокс, у якому містяться таблетки хімії. І сам він накручується на насадку впуску очищеної води до басейну після фільтрації.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 73.5 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 412 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 201 см |
- Ціна: 24 127 ₴


