
Каркасний басейн круглої форми з навісом Bestway діаметром 366 см, висота 100 см || Kilometr+
20 279 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5619N
Цей басейн має сталевий каркас, стійкий до корозії. Він містить Т-подібні з'єднувачі спеціальної форми, які запобігають корозії металу.
Покриття для басейну виготовлене з 3-шарового армованого матеріалу з серцевиною з поліефірної сітки, затиснутої між двома шарами ПВХ, що забезпечує виняткову міцність та довговічність.
Реалістичний вигляд внутрішнього оздоблення у вигляді мозаїки з гальки надає воді казкового мерехтливого вигляду.
У комплект поставки також входять картриджний фільтр-насос, сходи та навіс, який легко кріпиться до рами та знімається, забезпечуючи додатковий захист від сонця.
Кругла конструкція забезпечує більшу стійкість та оптимальне використання простору, оскільки для цього типу басейну не потрібні бічні опори. Зібрати цей басейн дуже просто, і це займе трохи більше 20 хвилин.
Характеристики
· Розмір: Ø 366 х 100 см
· Ємність: 9 150 літрів
· Міцний 3-шаровий матеріал
· Стрічка з ПВХ для додаткової стійкості бічних панелей
· Можливість підключення системи фільтрації (діаметр 32 мм)
· Пластиковий Т-подібний роз'єм
· Захист від корозії
· Колір: світло-сірий
· Внутрішнє оздоблення в стилі мозаїки з гальки
· Просте складання можливе без використання інструментів
· Вбудований зливальний клапан з перехідником для садового шлангу
Комплектація
· Складний навіс
· Картриджний фільтр-насос 2006 л/год
· Фільтруючий картридж
· Сходи 107 см
· Латка для ремонту
· Кольорова коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 100 см |
| Глибина | 90 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 9150 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
- Ціна: 20 279 ₴
