Bestway 5612E, каркасний басейн Steel Pro Frame Pool.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю цієї моделі є глибина 84 см за діаметра 396см.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Басейн не оснащений сходами.
Басейн оснащений картриджним фільтр-насосом продуктивністю 2006 л/год, картридж типу II.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Основною сприятливою відмінністю басейнів Steel Pro Frame Pool, METAL FRAME Pool та PrIIsm Frame Pool від наливних басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркасники" стійкіші, у їх конструкції відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби всього басейну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28.4 кг |
| Висота | 84 см |
| Діаметр | 396 см |
| Об`єм | 8680 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 10 212 ₴
